Mieszkanie dla 5 osób

Proszę o pomoc w zaaranżowaniu mieszkania. W dużym pokoju będę ja z mężem, zależy mi tam na stole z 6 krzesłami, meblościance, szafie. W pokoju obok będzie sypialnia córki, w ostatnim sypialnia 2 córek. W każdym pokoju będzie tv, biurka i szafy. W łazience nie wiem co lepsze - prysznic czy wanna? W przedpokoju zależy mi na dużej szafie, ale nie będzie można zrobić jej przy samych drzwiach.

W salonie znalazła się sofa narożna z funkcją spania, 2 szafy ubraniowe, stolik kawowy, szafka z tv pod oknem oraz stół z 6 krzesłami.

W zabudowie kuchennej od lewej: lodówka (L), zmywarka (Z), szafka ze zlewem i koszami na śmieci, szuflady, płyta grzewcza z piekarnikiem pod spodem, szafka narożna z półką lub koszami obrotowymi, kolejne szafki z szufladami lub uchylnymi frontami (w środku z półką).

W pokoju córki szafa ubraniowa, łóżko z szafką nocną, biurko (B) i regały po prawej i lewej stronie biurka - z półkami i szafkami w zależności od potrzeb (tv można umieścić w obrębie regału bliżej okna).

Sypialnia 2 córek: łóżko piętrowe, 2 szafy ubraniowe, pod oknem blat roboczy (B) z krzesłami, z boku przy ścianie półki na książki, bliżej drzwi w obrębie zabudowy meblowej tv.

W łazience wanna z parawanem, umywalka na szafce z szufladami na kosmetyki pod spodem, obok wysoki słupek z pralką w zabudowie (P), drugi słupek meblowy po drugiej stronie wanny (kosz na pranie, detergenty, itp.).

Toaleta: sedes podwieszany i mała umywalka (na blacie).

W przedpokoju pojemna szafa ubraniowa - można skrócić jej bok przy ścianie z drzwiami w zależności od potrzeb.

Mieszkanie dla 5 osób Mieszkanie dla 5 osób
Rys.1. Rzut mieszkania - stan obecny. Rys.2. Rzut mieszkania - propozycja aranżacji.