Rozplanowanie 2 - pokojowego mieszkania

Proszę o pomoc w rozplanowaniu przestrzeni w mieszkaniu. W łazience chciałabym, aby była kabina, sedes, umywalka z blatem i szafką. Dużym problemem jest dla mnie podzielenie kuchni i salonu, a muszę też zagospodarować przestrzeń na stół 90 x 90 cm. 

W zabudowie kuchennej lodówka (L), wąskie cargo pod blatem, szafka narożna z jednym bokiem dłuższym (przy ścianie z lodówką) - w środku półka lub wysuwane kosze. Przy drugiej ścianie szafka ze zlewem i koszami na śmieci, zmywarka 45 cm, płyta grzewcza z piekarnikiem pod spodem, szafka z szufladami. Na końcu zamykane szafki (ale to już część "salonowa", nie kuchenna). Dalej sofa, witryna i fotel (lub sofa narożna). Dodatkowo stolik kawowy, szafka z tv na ścianie (nad tv również szafki). Dalej stół 90 x 90 cm z krzesłami - został ustawiony w taki sposób, by w razie potrzeby można było go swobodnie rozłożyć.

W sypialni 2 - osobowe łóżko, szafki nocne, szafa ubraniowa. Na ścianie po lewej stronie można postawić komodę lub biurko do pracy.

Łazienka: prysznic 80 x 120 cm, obok słupek meblowy, po drugiej stronie umywalka na blacie (pod spodem szuflady na kosmetyki), dalej sedes i zabudowa z pralką na dole (powyżej szafki).

Rozplanowanie 2 - pokojowego mieszkania Rozplanowanie 2 - pokojowego mieszkania
Rys.1. Rzut mieszkania. Rys.2. Rzut mieszkania - propozycja aranżacji.