1 - pokojowe mieszkanie

Potrzebuję pomocy w aranżacji małego mieszkania. Jest mało ustawne, chciałabym wykorzystać każdy metr z uwagi na mały metraż. Zastanawiam się nad zburzeniem ścianki w salonie, ale sama nie wiem, czy to dobry pomysł. W salonie chciałabym, aby znalazła się kanapa, kącik rtv, szafa i stół jadalniany. 

Jedna ze ścian oddzielających przedpokój od salonu została nienaruszona - za nią znalazła się sypialnia z łóżkiem i szafką (może to być komoda zamiast zwykłej szafki nocnej).

Sypialnię od salonu oddziela regał z szafkami na ubrania, książki, itp. (zabudowa na zamówienie do sufitu).

W salonie sofa, stolik kawowy, komoda pod oknem i szafka z tv na ścianie zaaranżowana w taki sposób, by za ścianką na której jest tv znalazło się miejsce na szafy ubraniowe.

W zabudowie kuchennej od prawej strony: lodówka (L), szafka narożna z 1 bokiem dłuższym i wysuwanymi koszami w środku, szafka ze zlewem i koszami na śmieci, zmywarka (Z), płyta grzewcza z piekarnikiem pod spodem, na końcu cargo lub półki na butelki.

W łazience prysznic, sedes, umywalka na szafce z szufladami oraz wysoka zabudowa z pralką (PR.) - nad pralką szafki na ręczniki, detergenty itp.

1 - pokojowe mieszkanie 1 - pokojowe mieszkanie
Rys.1. Rzut mieszkania - stan obecny. Rys.2. Rzut mieszkania - propozycja aranżacji.