Mieszkanie dla pary z dzieckiem

Proszę o pomoc w urządzeniu salonu z aneksem kuchennym i jadalnią oraz sypialni. Na ten moment salon i kuchnia są oddzielnymi pomieszczeniami, ale chcemy stworzyć otwartą przestrzeń. Docelowo salon stanie się kiedyś także sypialnią (rozkładany narożnik lub wersalka). Myśleliśmy nad zabudowaniem wejścia do kuchni i stworzeniem jednego wejścia z drzwiami. Zależy nam, aby w salonie znalazło się dużo miejsca do przechowywania oraz stół. W sypialni chciałabym łóżko dwuosobowe z pojemnikami na pościel oraz łóżeczko dla dziecka.

W sypialni  szafa ubraniowa do sufitu, łóżko dla 2 osób (zamiast szafek nocnych głęboki zagłówek), łóżeczko dla dziecka, fotel do karmienia, komoda na ubranka.

Łazienka - wanna, umywalka na szafce z szufladami, sedes, zabudowa meblowa z pralką (PR.).

Salon i kuchnia częściowo oddzielone ścianką, przy której znajdzie się TV z szafkami pod i nad nim. Ponadto w salonie sofa narożna, stolik kawowy, fotel i pojemna zabudowa do sufitu przy 2 ścianach (szafy i szafki).

W kuchni od lewej strony: zmywarka (ZM.), szafka ze zlewem i koszami na śmieci, szafka z szufladami, szafka narożna, płyta grzewcza z piekarnikiem, szafki z szufladami, lodówka, wysokie cargo.

Mieszkanie dla pary z dzieckiem
Rzut mieszkania.
Mieszkanie dla pary z dzieckiem
Rzut mieszkania - propozycja aranżacji.