Mieszkanie dla małżeństwa i dziecka

Prosimy o poradę w kwestii aranżacji mieszkania. Nie wiemy czy wyburzyć ściankę między kuchnią i pokojem i stworzyć salon z aneksem kuchennym. Czy połączyć wc z łazienka? Mieszkanie ma służyć małżeństwu z dzieckiem.

Łazienka został połączona z wc, dzięki czemu w przedpokoju znalazło się więcej miejsca na szafę ubraniową.

Powstałe  w łazience wnęki zostały wykorzystane na zabudowę z pralką po lewej stronie i prysznic po prawej (z półeczkami na kosmetyki w zagłębieniu). Przy ścianie po drugiej stronie zabudowa meblowa z umywalką i szufladami pod spodem.

W części dziennej powstał otwarty salon z aneksem kuchennym. Oddziela je ścianka o wys. 130 cm, przy które od strony salonu stoi szafka z tv. 

W kuchni od lewej: lodówka w zabudowie (L), zmywarka (Z), szafka ze zlewem i koszami na śmieci, szafka z szufladami, płyta grzewcza z szufladami pod spodem, wysoki słupek z piekarnikiem (P) w zabudowie, na końcu płytsze szafki (wysoki słupek) na mniejsze AGD. Stół jadalniany - zamiast okrągłego można wstawić kwadratowy z możliwością rozkładania.

W salonie sofa, stolik kawowy, fotel i półki na książki.

Sypialnia rodziców - dwuosobowe łóżko, szafki nocne, szafy ubraniowe na całą szerokość ściany, biurko i zabudowa z szafkami po obu jego stronach.

Mieszkanie dla małżeństwa i dziecka
Rzut mieszkania.
Mieszkanie dla małżeństwa i dziecka
Rzut mieszkania - propozycja aranżacji.