Nadchodzi wiosna, a z nią tulipany. Tulipanowe pola  z obrazów Beaty Murawskiej ozdobiły najnowszą kolekcję Empiku z cyklu Strefa Sztuki. Komu tulipana?

Już we środę 18 marca 2015 roku w salonach Empiku zrobi się kolorowo od tulipanów. W sprzedaży pojawi się nowa kolekcja z cyklu Strefa Sztuki inspirowana malarstwem Beaty Murawskiej. To artystka szczególnie wrażliwa na piękno kwiatów, najbardziej ulubiła sobie tulipany i to one na jej płótnach pojawiają się najczęściej.

Beata Murawska niczym muzyk, komponuje tulipanowe pola zgodnie z barwnymi tonacjami. Jej prace pełne są harmonii i zmysłowości. Kwiaty, które zdają się wypływać z obrazów, wciągają obserwatora w głąb łąki, hipnotyzują.

Do autorskiej kolekcji Empiku wybraliśmy dwa obrazy malarki, które doskonale prezentują jej sposób widzenia świata. Tulipany w dwóch kolorystycznych tonacjach - zimnej i ciepłej, ozdobiły zestaw bardzo kobiecych gadżetów. Są wśród nich m.in. puzderka na biżuterię, lusterka, kubki, filiżanki, notesy, ramki na zdjęcia oraz torby. Każdy z nich będzie pięknym prezentem.

Kolekcja Beata Murawska for empik będzie dostępna w wybranych salonach Empik oraz na empik.com.

Zobacz, jak obrazy Beaty Murawskiej wyglądają w mieszkaniu

źródło i zdjęcia: Empik