W czwartek 18 czerwca 2015 roku Galerię Wnętrz Domar we Wrocławiu wypełni design, gwar i dobra zabawa. Aż do pólnocy! Przyłączycie się?

Patronat Czas na WnętrzeNajlepsze polskie wystawy designu, wyjątkowe projekty, producenci i projektanci związani z dobrym wzornictwem, piękne przedmioty użytkowe, innowacyjne produkty, nowości znanych polskich marek, oryginalne meble i nowatorskie projekty z całego Dolnego Śląska oraz Polski - to wszystko czeka na tych, którzy przybędą na 7. już edycję Nocy z Designem.

Tegoroczna Nocy z Designem odbędzie się pod hasłem "Naturalnie. Design", a motywem przewodnim będzie las, więc dominować będą zdrowe, zgodne z duchem czasu przedmioty wykonane z naturalnych materiałów. Las pojawi się również w aranżacji całego wnętrza Galerii Wnętrz Domar. A wśród planowanych atrakcji:

  • wernisaż wystawy "Marki Dolnośląskie",
  • polska premiera wystawy "Las i Łąka",
  • Dobry smak - dobry design - "Forest live cooking" - gość specjalny Beata Śmiechowska z MasterChef Polska ugotuje potrawy inspirowane lasem,
  • Oskar Zięta osobiście przywita odwiedzających przy swoim piecu. 

Noc z Designem to nie tylko nocne wyprzedaże w Galerii Wnętrz Domar, nowości i promocje, lecz także specjalne wydarzenia - kuratorzy otworzą swoje wystawy,  m.in: must have Łódź Design Festival, Welldone, Meble Marzeń, Dobry Tydzień Projektanta 3 czy Przedmioty dobrze zaprojektowane, producenci zaprezentują nowości, w tym premiery z międzynarodowych targów iSaloni w Mediolanie, a projektanci spotkają się z przybyłymi gośćmi.

Podczas wernisażu wystawy "Marki Dolnośląskie", po raz pierwszy w Polsce i na Dolnym Śląsku prezentowanego projektu Galerii Wnętrz Domar, będzie można zobaczyć produkty projektantów związanych z regionem Dolnego Śląska, zarówno tych topowych i rozpoznawalnych w skali międzynarodowej, jak chociażby projekty Chors, Ende, LoftLight, Manufaktura Bolesławiec, Monomoka, Zieta Prezessdesign, jak i tych dopiero wchodzących na rynek.

Noc z Designem to także okazja do spotkania z przedstawicielami firm i projektantami, m.in. z Oskarem Ziętą - cenionym na całym świecie architektem i projektantem, którego projekty brytyjski magazyn "Wired" nazwał meblami przyszłości. Na odwiedzających czekać będzie także wiele innych atrakcji, m.in. pokaz gotowania Beaty Śniechowskiej, uczestniczki programu MasterChef Polska, która będzie gościem specjalnym dobrego smaku w Przystanku Inspiracja czy występ producenta Szatta, mistrza Polski beatmakerów 2013 w kategorii "live act".

7. Noc z Designem odbędzie się w Galerii Wnętrz Domar, ul. Braniborska 14, Wrocław w godzinach 20-24. Wstęp na wszystkie wydarzenia w tym dniu oraz parking są bezpłatne. Nie obowiązują wcześniejsze zapisy na wykłady czy spotkania z projektantami.

Więcej informacji na stronach www.domar.pl i Facebooku.

źródło i zdjęcia: Domar