Sto metrów nowoczesnej przestrzeni na Mokotowie

Projekt zakładał rearanżację układu funkcjonalnego. Klientka zrezygnowała z jednego pokoju na rzecz dużej, otwartej przestrzeni dziennej, którą oddzielono od komunikacji bryłą zabudowy meblowej z podłużnym biokominkiem oraz telewizorem.

Zaprojektowany układ ścian sprawił, że łazienka, toaleta i pralnia stały się wygodniejsze w użytkowaniu. Przebudowa przestrzeni pomiędzy sypialnią, a gabinetem, dała możliwość stworzenia pojemnej garderoby.

Wnętrze, które łączy klasykę z nowoczesnością

Projekt wnętrza łączy rozwiązania klasyczne, nawiązujące do stylu kamienicy, z elementami współczesnymi. Delikatne naścienne sztukaterie, dębowy chevron na posadzce, kamień i fazowane, ułożone w karo tafle lustra zestawiono z nowoczesnymi zabudowami meblowymi o delikatnym w dotyku wykończeniu soft touch i szczotkowanym fornirze, a także z detalami i wyposażeniem z mosiądzu.

Wnętrze apartamentu zaprojektowano w ciepłych szarościach, beżach i brązach. Przełamano je akcentami kolorystycznymi na poduszkach oraz mocnymi - grafitu i czerni. Przytulności wnętrzu dodają białe, drewniane żaluzje, tkaniny oraz drewno użyte w wykończeniu mebli. Projekt z wykorzystaniem m.in. mebli NAP.