Modelka, prezenterka telewizyjna i mama - pochodząca z Brazylii, a mieszkająca dziś w Niemczech Jana Ina Zarrella naprawdę ma wiele talentów. Jak jednak udaje jej się znaleźć czas na wszystko? Podstawą jest pozytywne nastawienie oraz spokojna przestrzeń, w której może zebrać siły do dalszego działania - taką właśnie przestrzeń stworzyła dla siebie i swoich bliskich.

Salon w beżowych kolorach
 Lampa podłogowa Jake, Jella&Jorg
Nasza propozycja
Lampa podłogowa Jake, Jella&Jorg
699 zł
 Lampa stołowa Gabor, Anderson
Nasza propozycja
Lampa stołowa Gabor, Anderson
419 zł
 Sofa narożna Brooks
Nasza propozycja
Sofa narożna Brooks
8249 zł
- Część salonu, w której stoi sofa jest zdecydowanie moją ulubioną. To właśnie moje miejsce! Tutaj odpoczywam naprawdę i zawsze chętnie witam obok moich bliskich - mówi Jana.

Salon w stylu klasycznym - jak stworzyć harmonijny look?

Westwing pomógł jej zaprojektować salon tak, aby emanował przytulnością i elegancją podczas towarzyskich spotkań z rodziną i przyjaciółmi. W swoim nowym salonie Jana Ina pragnęła stworzyć wyjątkowo harmonijny look w stylu klasycznym. Jasne, niemal świetliste odcienie beżu oraz koloru piaskowego, które wybrane zostały przez zespół Westwinga, stworzyły ponadczasowy wystrój inspirowany wyjątkowo malowniczą, niemiecką wyspą Sylt na Morzu Północnym.

Jak mieszka brazylijska modelka Jana Ina Zarrella?
Fotel Milo
Nasza propozycja
Fotel Milo
1379 zł
Poszewka na poduszkę ze skóry owczej Oslo, Port Maine
Nasza propozycja
Poszewka na poduszkę ze skóry owczej Oslo, Port Maine
169 zł
Poszewka na poduszkę Akesha
Nasza propozycja
Poszewka na poduszkę Akesha
119 zł
Stolik kawowy z recyklowanego drewna nasuwa myśli o wyrzuconych na morski brzeg konarach drzew. Zgodnie z ideą wabi-sabi piękno starych desek z każdym rokiem wzrasta.

Całość tej wyrafinowanej aranżacji, zestawiona z dodatkami marine oraz akcentami niebieskiego, wygląda bardzo elegancko i nowocześnie. Dzięki jasnym meblom i dekoracjom salon przyciąga swoim blaskiem i otwartością, prawie tak samo jak jego brazylijska właścicielka.

Decyzje dotyczące mebli Jana Ina oraz jej mąż Giovanni zawsze podejmują razem. Każde z nich bowiem ma swoje, nieco inne upodobania, ale przez lata nauczyli się, że tylko kompromis daje im wspólne szczęście. I okazuje się, że to działa. Znajdziemy tutaj bowiem zarówno proste, minimalistyczne meble, za jakimi przepada Giovanni, jak i mniej konwencjonalne, które bardziej pasują gorącej, brazylijskiej naturze Jany Iny.

Wazon w paski
 Średni ręcznie wykonany wazon Omaggio, Kähler
Nasza propozycja
Średni ręcznie wykonany wazon Omaggio, Kähler
229 zł
Umiejętnie użyte akcesoria i dekoracje podkreślają całą aranżację. Bowiem detal jest dużo ważniejszy, niż się to często uważa.

- Dla mnie dom to miejsce, gdzie znajduję błogi spokój oraz ciszę, gdzie czeka na mnie rodzina. Miejsce, w którym mogę się zregenerować - dodaje pani domu.

Przytulny salon w ciepłych odcieniach beżu

Po stresującym dniu w pracy, Jana Ina z utęsknieniem czeka na wieczór z bliskimi. A to właśnie ciepły salon państwa Zarrella jest tym magicznym, specjalnym miejscem, w którym wszyscy się spotykają. Ogromna ilość poduszek i mięciutki dywan dodają pomieszczeniu jeszcze więcej przytulności. Tutaj każdy, naprawdę każdy z rodziny znajdzie swoje bezpieczne schronienie.

Szczególnie miejsce zajmuje tu jednak pewien wyjątkowy domownik - cudowny jamnik Tyson, który jest z Janą Iną już od 17 lat! Są praktycznie nierozłączni.

Ta głęboka więź między panią a jej pupilem znalazła odzwierciedlenie również w wystroju wnętrza - w formie różnych figurek jamnika, które idealnie zgrywają się z innymi pamiątkami i fotografiami rodzinnymi, tworząc w końcowym efekcie nie tylko elegancką, ale także spójną całość.

Autor
Jak mieszka brazylijska modelka Jana Ina Zarrella?
Robert Pieńkowski
Dziennikarz, kucharz, archeolog, aktor, improwizator, animator. Był redaktorem w wielu prestiżowych magazynach jak Pani, Sukces, Elle Decoration, Gala, Maxim. Ma dwie...