Prostota i funkcjonalność: klucz do nowoczesnego mieszkania

Na powierzchni niespełna 59 metrów kwadratowych duet LoveTo stworzył przestrzeń, która mimo ograniczeń metrażowych, sprawia wrażenie otwartej i przestronnej. Salon z aneksem kuchennym, funkcjonalna łazienka, pomieszczenie gospodarcze, sypialnia oraz gabinet - każde z tych pomieszczeń zostało zaprojektowane z myślą o maksymalnym wykorzystaniu przestrzeni.

Jasne i ciemne akcenty: gra światła i cienia

Dążąc do stworzenia jasnej części dziennej, projektantki zastosowały delikatny beż mebli, który kontrastuje z antracytowymi płytkami. Duże tafle półokrągłe lustra nie tylko łączą te przestrzenie, ale również optycznie powiększają wnętrze, dodając mu charakteru.

Elegancja w detalu: od paneli po półwysep

Wybór paneli winylowych ułożonych w jodłę angielską to nie tylko kwestia estetyki, ale i praktyczności. Struktura drewna wprowadza do wnętrza ciepło, które równoważy chłód kontrastujących kolorów. Aneks kuchenny zyskał na funkcjonalności dzięki półwyspowi, który służy również jako stół, zwiększając przestrzeń roboczą i przechowywanie.

Zasada spójności: łączenie przestrzeni

Duet LoveTo podkreśla znaczenie spójności w projektowaniu przestrzeni reprezentacyjnych. Od wejścia po część prywatną, mieszkanie utrzymane jest w jednolitej palecie materiałów i barw, z wyjątkiem osobistych akcentów w sypialni czy gabinecie, które odpowiadają na indywidualne potrzeby inwestorów.

Sypialnia niczym z hotelu: luksus i komfort

Sypialnia, z dużym kontynentalnym łóżkiem i zagłówkiem na całą ścianę, przypomina pokój hotelowy. Drewniane lamele na suficie i dekoracyjne oświetlenie tworzą atmosferę luksusu, a pojemna szafa zapewnia praktyczność.

Gabinet: przestrzeń do pracy i inspiracji

Gabinet, zaprojektowany z myślą o pracy i przechowywaniu, zawiera nowoczesną meblościankę i biurko, które harmonizują z ciemnymi meblami i tynkiem dekoracyjnym, tworząc przestrzeń zarówno funkcjonalną, jak i inspirującą.

Wnętrze, które żyje

Dopełnieniem wnętrza są akcenty kolorystyczne - czerwienie i kobalty - oraz okrągłe formy, które dodają dynamiki i nowoczesnego ducha. Wszystko to składa się na mieszkanie, które jest nie tylko miejscem do życia, ale i źródłem codziennej radości i komfortu.

Mieszkanie M | 53 to przykład, jak z pozornie zwykłego deweloperskiego układu można wydobyć niezwykłość, tworząc przestrzeń, która jest zarówno funkcjonalna, jak i estetycznie satysfakcjonująca. Projekt LoveTo pokazuje, że prawdziwa harmonia w designie to równowaga między formą a funkcją, między nowoczesnością a domowym ciepłem.