Era nowych kobiet z MINIMALIFE

Kiedy oglądam instastories MINIMALIFE widzę uśmiechniętą, pewną siebie, świadomą i niezależną kobietę z niezwykłym darem zarażania uśmiechem i pozytywną energią. Taka właśnie jest Natalia, która pewnego dnia postanowiła przewrócić swoje dotychczasowe życie do góry nogami. Jakiś czas temu zostawiła za sobą ciepłą posadę na etacie, wchodząc w zupełnie nieznane jej rejony własnej działalności. Stworzyła MINIMALIFE. Markę, która powstała z potrzeby zmian, chęci wyjścia ze strefy komfortu - pracy na pełen etat, wykonywania codziennych obowiązków w rutynowych godzinach. Pragnienia czegoś więcej. Nowej równowagi, nowego stylu życia.

- MINIMALIFE jako nowe pojęcie równowagi w życiu przekułam na produkcje konkretnych produktów, które mają pomóc w realizacji celów, marzeń, a także w ogarnięciu codziennego chaosu. Odnajdziesz tutaj plannery, kalendarze rozwojowe, akcesoria biurowe, notesy itp. A wszystko to w wyjątkowo kobiecym wydaniu! Szerzej ujmując MINIMALIFE to przestrzeń do rozwoju pasji, wzajemnej motywacji. Inspirująca podróż planowania, organizowania i bycia lepszą wersją samej siebie. - mówi Natalia Bolewicz, założycielka marki Minimalife.

MINIMALIFE to nie tylko kalendarz książkowy!

MINIMALIFE to połączenie kalendarza ze stylowym, rozwojowym plannerem. Produkt dla osób, które cenią minimalizm, subtelne detale i rozwój osobisty - od kobiety dla kobiet. Oprócz nienagannego, minimalistycznego wyglądu niesie ze sobą przesłanie - You can!

To właśnie taką nazwę otrzymała najnowsza kolekcja MINIMALIFE. Poszczególne motywy przedstawiające postaci silnych, dobrze zorganizowanych kobiet noszą nazwy cech charakteru, które każda z nas pragnie pielęgnować (Clever - sprytna, mądra, Serene - spokojna, pogodna).

Ale to nie wszystko! W środku plannera znajdziemy motywacyjne hasła przypominające kobietom, że mogą więcej - niekiedy brakuje im tylko odwagi i wiary w siebie. Zawartość minimalistycznego organizera pozwala nam pielęgnować codzienne nawyki, stawia na rozwój osobisty, pomaga zaplanować podróże i co najważniejsze - daje poczucie kontroli i bezpieczeństwa.

Pomoce w planowaniu i organizacji - co oferuje MINIMALIFE?

Minimalistyczny planner stawiający na rozwój to z pewnością czarny koń MINIMALIFE! Warto dodać, że dzięki specjalnej okładce, jego czyszczenie zajmuje krótką chwilę i niestraszne mu dno najbardziej zagraconej torebki! Oprócz niego Natalia Bolewicz zadbała o całą wyprawkę szanującej się królowej biura!

Co zatem zajdziemy w ofercie MINIMALIFE?

  • planner datowany w dwóch wersjach kolorystycznych - róż & granat;
  • planner niedatowany zawierający rzut na cały tydzień, dzięki czemu łatwo zaplanujesz najważniejsze zadania. To planner do uzupełniania dat - Ty decydujesz kiedy zaczynasz. Masz do dyspozycji 12 modułów po 5 tygodni;
  • naklejki z bohaterkami serii you can. Naklejki świetnie nadają się do oznaczania ważnych wydarzeń, dekorowania plannera, a nawet zaklejenia kamerki w laptopie;
  • biuwar miesięczny bądź tygodniowy - idealny jako podkładka na biurko bądź kalendarz na lodówkę;
  • długopisy oraz pióra w dwóch odcieniach złota;
  • etui na planner, które zabezpieczy planner przed uszkodzeniami;
  • notatniki, pocztówki, zakładki do książek;
  • kalendarz na rok 2020 i plannery do samodzielnego wydruku;
  • darmowy ebook pomagający zaplanować swoje cele na 2020 rok.

Więcej na: www.minimalife.com.pl

Zaglądałaś już do innych naszych artykułów wspierających biznesy kreatywnych kobiet? Z pewnością te Cię zainspirują!

Autor
Jedyny taki planner! MINIMALIFE przywraca kobietom wiarę w moc swoich możliwości!
Adrianna Tarnowska
adrianna.tarnowska@czasnawnetrze.pl
Redaktorka, projektantka wnętrz, filolożka, absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku filologia germańska. Redaktor prowadząca portalu czasnawnetrze.pl....