Do roku 2014 próżno było szukać oświetlenia wykonanego w drewnie. Lampeko pojawiło się w doskonałym momencie i stworzyli lampy: Squer i Squer Z z serii Woodline. Niespełna rok później zdobyli najwyższą nagrodę Diament Designu. Szanowni Państwo, oto macie możliwość ozdobić Wasze pomieszczenia prawdziwymi klejnotami dizajnu.

"Światło przynosi nam wieści o wszechświecie"

Wielkimi krokami zbliża się kalendarzowa zima. Pora roku nie napawa optymizmem. Wręcz przeciwnie, szarość i ponurość za oknami sprawia, że nasz organizm jest zmęczony, senny, a bywa przez to również odrobinę leniwy. Naszym obowiązkiem jest przeciwstawić się temu. I mamy idealny pomysł jak rozświetlić Wasze życie.

Drewniane lampy Woodline

Prezentujemy inspirowane przyrodą, piękne, niepowtarzalne i niebywale estetycznie wykonane w szlachetnym drewnie, lampy Woodline. Zaprojektowane z myślą by stworzyć we wnętrzach naszych domów ciepły i indywidualny charakter obcowania z naturą. Poza rewelacyjnym ozdobieniu naszego wnętrza, energooszczędna i nowoczesna technologia LED wnosi w nasze progi niepowtarzalny relaksacyjny nastrój, a możliwość kontrolowania całego tego piękna i prosta forma stanowi niespotykany dotąd mechanizm łączący nas ze światłem.

Drewniane lampy Woodline

Nawiązując do wypowiedzi noblisty sir Williama Bragga, możemy stwierdzić, że w ten sposób wręcz odbieramy wieści o wszechświecie. Czy to jakie lampy świecą koło nas, decyduje o tym jakie wieści do nas docierają?

Drewniane lampy Woodline

Lampeko - ponad wszystko: ludziom światło

Firma specjalizująca się w projektowaniu i wykonywaniu oświetlenia w drewnie. Ze względu na zapotrzebowanie nienasyconego rynku, lampy zdobią przestrzenie najbardziej wymagających klientów. Dizajn jest odpowiedzią na inspirowany skandynawską estetyką, surowy nowojorski styl. Projektanci doszli do perfekcji prezentując prawdziwe dzieła sztuki, które zachwycają swoją lekkością, sprawiając złudzenie lewitacji. Jak gdyby światło po prostu istniało. Regulacja wysokości oraz natężenia światła dają możliwość dopasować się do wszelkich potrzeb odbiorcy. Różnorodność form i barw fascynuje, a piękno ukierunkowanego światła rozświetla w nas nadzieję na niepowtarzalnie piękne jutro.

Drewniane lampy Woodline

Wpuść do swojego domu odpowiedni nastrój, przy którym świat stanie się lepszy.

Drewniane lampy Woodline