Wielu z nas nie wyobraża sobie idealnego poranka bez aromatycznej, świeżo parzonej filiżanki kawy. Ostatnimi czasy coraz więcej osób spędza czas w domu pracując zdalnie - co zrobić w sytuacji, gdy nie chcemy rezygnować z pysznego napoju, a nie posiadamy umiejętności najlepszych baristów? Najlepszym wyjściem będzie zaopatrzenie się w automatyczny ekspres do kawy, który gwarantuje powtarzalność i najwyższą jakość przygotowywanych specjałów.

Szwajcarskie ekspresy do kawy JURA to gwarancja najwyższej jakości, smaku i aromatu kawy. Zaawansowana technologia, prostota użytkowania oraz wyjątkowy design to znaki rozpoznawcze marki.

W bogatym portfolio produktów firmy znajdą się zarówno urządzenia kompaktowe, idealnie nadające się do niewielkich przestrzeni w kuchni, jak i również modele o standardowych wymiarach, w pełni obsługiwane od frontu. Co ważne, wszystkie ekspresy wyposażone są w tę samą opatentowaną technologię, gwarantującą perfekcyjne rezultaty za każdym razem.

Technologia P.E.P.®, dedykowana do kaw krótkich jak espresso i ristretto, dzięki ekstrakcji kawy w krótkich przerywanych cyklach, pozwala wydobyć pełny i bogaty smak przygotowanego specjału.

Inteligentny System Wstępnego Zaparzania automatycznie dobierze potrzebną ilość wody do zmielonej kawy. Technologia Gładkiej Pianki zapewni aksamitną i puszystą piankę do wszystkich kaw mlecznych, niczym najlepszy barista w kawiarni.

Główna myśl przyświecająca inżynierom JURA to prostota użytkowania. Każdą dostępną kawę użytkownik jest w stanie zrobić za naciśnięciem jednego przycisku. Dzięki Inteligentnemu Systemowi Wody I.W.S. ekspres poinformuje użytkownika, gdy tylko nastąpi konieczność wymiany filtra do wody.

Tabletki czyszczące JURA pozwalają w prosty sposób zadbać o stan ekspresu, bez zbędnej pracy - wystarczy jedynie wrzucić tabletkę, gdy odpowiedni komunikat pojawi się na ekranie urządzenia. Wszystkie modele wyposażone są w czytelne wyświetlacze TFT, dzięki którym bez problemu możemy nawigować po menu urządzenia.

W marcu 2020 r. zaprezentowano nowości produktowe - modele E8 Touch oraz ENA8 Touch, z ekranem dotykowym. Teraz w jeszcze prostszy sposób przygotujesz swoją ulubioną kawę. Ekspresy wyposażone w sztuczną inteligencję, na bieżąco analizują przygotowywane specjały, dostosowując ekran główny urządzenia do najczęściej wybieranych kaw.

Możliwość dopasowania ustawień takich jak intensywność kawy czy temperatura wody według własnych preferencji do każdego napoju - od esppresso po cappuccino czy cortado - to niewątpliwa zaleta tych urządzeń. Wyjątkowy design tych urządzeń podkreślają detale takie jak zbiornik na wodę w kształcie kryształowej karafki (w modelu ENA8).

Więcej informacji na: www.pl.jura.com