Wspólne przygotowywanie posiłków daje radość całej rodzinie. Firma Franke opracowała nowe, zaawansowane technologicznie urządzenia AGD, które sprawiają, że gotowanie staje się łatwiejsze, a Ty masz więcej czasu dla najbliższych.

Kuchenny pomocnik

Piekarniki i płyty indukcyjne wyposażone są w funkcję Cook Assist, czyli programy automatyczne z temperaturą i czasem pieczenia idealnie dobranymi do konkretnych dań. Wystarczy wybrać z listy na wyświetlaczu danie, a o resztę zadba urządzenie. W przypadku płyty indukcyjnej Cook Assist przeprowadzi nas krok po kroku przez gotowanie lub smażenie ulubionych potraw, wyświetlając kolejne wskazówki.

Piekarnik i płyta z linii Mythos z funkcją Cook Assist

Kilka dań na raz w jednym piekarniku

Maksymalne wykorzystanie możliwości urządzeń zainteresuje nie tylko zabiegane mamy, ale też organizatorów domowych przyjęć. I tak, dzięki równomiernej dystrybucji ciepła w piekarniku upieczemy cztery potrawy razem bez mieszania się smaków i zapachów. W ten sposób możemy przygotować cztery różne ciasta, zapiekanki czy kompletny posiłek od przystawki po deser. Z kolei wśród płyt znajdziemy model umożliwiający równoczesne gotowanie nawet na ośmiu polach z różnymi ustawieniami mocy.

Piekarnik z linii Maris i płyta z linii Mythos są idealne do przygotowania kilku dań jednocześnie

Dietetycznie i zdrowo - piekarnik z funkcją pary

W czasach, w których przywiązujemy tak dużą wagę do zdrowego, zbilansowanego odżywiania przyda się piekarnik z funkcją pary (Full Steam). Na czystej parze ugotujemy dietetyczne warzywa i ryby, bez tłuszczu, zachowując ich naturalny smak. A pieczenie wspomagane parą - dania zarumienione i chrupiące z zewnątrz, a jednocześnie delikatne i soczyste w środku. W ten sposób możemy na przykład upiec indyka lub kurczaka, które tak łatwo można za bardzo wysuszyć w wysokiej temperaturze. Z kolei w kuchenkach mikrofalowych do zabudowy znajdziemy pojemnik do gotowania na parze.

Piekarnik Mythos z funkcją pary oraz kuchenka mikrofalowa Mythos z pojemnikiem do gotowania na parze

Intensywne użytkowanie, łatwe czyszczenie

Komory XXL nowych piekarników dają duże pole dla kulinarnych popisów. Pomogą w nich: termoobieg, programy automatyczne, jak również funkcje specjalne. Sterowanie ułatwi dotykowy wyświetlacz lub eleganckie, chowane pokrętła. Również czyszczenie jest proste i ekologiczne. W zależności od modelu możemy skorzystać z funkcji pirolizy lub hydrolizy, które uwalniają nas od kłopotliwego szorowania przypalonych resztek.

Pyroliza i hydroliza to łatwe i ekologiczne czyszczenie komory bez użycia chemii

W przypadku płyty indukcyjnej Franke mamy szeroki wybór modeli, od standardowych o szerokości 65 cm, przez małe dwupolowe modele o szerokości 30 cm, po duże 77 cm. W każdej połączymy dwa sąsiednie pola w jedno duże, idealne dla długich naczyń. Wszystkie nowe płyty indukcyjne Franke mają możliwość montażu na równi z blatem.

Płyta indukcyjna

Nowoczesne, pełne pomocnych funkcji i przyjaznych rozwiązań nowości dadzą nam więcej czasu dla siebie i naszych bliskich. Zainteresują pasjonatów gotowania lubiących odkrywać nowe smaki. Sprawdzą się również w domach, w których dużo się gotuje, gdzie kuchnia tętni życiem od rana do wieczora.

Poznaj nowe urządzenia i przepis na pyszną tarte cytrynową https://fran.ke/8f2adKS.

Tarta cytrynowa, zapowiedź nadchodzącej wiosny i lata

Nowe, starannie zaprojektowane urządzenia AGD od Franke:

Więcej informacji na: www.franke.com