Strefa przeznaczona specjalnie do nauki to bardzo istotne miejsce w pokoju ucznia. Jak ją zaplanować, aby zapewnić dziecku jak najlepsze warunki nie tylko do odrabiania lekcji, ale i do nauki w domu? Przede wszystkim warto postawić na trwałe meble drewniane. Będą służyć przez wiele lat edukacji dziecka.

Kiedy kilkulatek zaczyna przygodę z nauką, w jego pokoju musi powstać wygodna przestrzeń do nauki. Podstawą jest biurko uzupełnione dobrze dobranym, ergonomicznym fotelem oraz właściwym oświetleniem blatu.

Meble drewniane - inwestycja na lata

Nauka w szkole trwa kilkanaście lat, dlatego warto zainwestować w solidnie wykonany, jakościowo dobry model biurka, który będzie służył przez cały ten czas - z dużym blatem na wszelkiego rodzaju przybory szkolne i pomoce naukowe (w przyszłości także komputer), szufladami i/lub półkami na książki i zeszyty oraz wszelkie niezbędne uczniowi akcesoria.

W takiej roli doskonale sprawdzi się biurko wykonane z drewna. Ten naturalny materiał ma doskonałe właściwości - jest trwały, łatwo go utrzymać w czystości, jeśli powierzchnia jest odpowiednio zabezpieczona, jest też uniwersalny i ponadczasowy - pasuje zarówno do pokoju pierwszoklasisty, jak i ucznia szkoły średniej.

Drewniane biurka Nizio Home

Producent mebli Nizio Home oferuje rozmaite modele drewnianych biurek w różnych rozmiarach i wykończeniach. Podstawę oferty stanowią białe, klasyczne meble z kolekcje Simple, Classic i Harmony, które przypadną do gustu miłośnikom eleganckich, stylowych form. Wielbicieli lżejszych wizualnie mebli na pewno przekonają się do biurek z kolekcji Scandi, o smuklejszym kształcie, na nóżkach. Fani prostego designu powinni zwrócić uwagę na modele Elegance i Modern, natomiast miłośnicy delikatnego uroku vintage zauważą biurka Scandi Wood oraz Smart w kolorach naturalnego drewna, lekkie, nawiązujące do stylu lat 60. XX wieku.  Do wybranych modeli można dokupić praktyczne nadstawki, które gwarantują dodatkową przestrzeń do przechowywania oraz dodają meblom eleganckiego sznytu, nawiązując do tradycyjnych sekretarzyków.

Producent mebli Nizio Home oferuje także oryginalne rozwiązania funkcjonalne - ciekawą propozycją do pokojów dziecięcych są biurka z blatem o długości nawet 240 cm - sprawdzą się zwłaszcza w sytuacji, gdy organizujemy przestrzeń do nauki dla dwojga dzieci w jednym pokoju.

Wszystkie meble dla dzieci - Nizio Home są wykonywane ręcznie, z największą dbałością o detale i staranne wykończenie. Tradycyjne techniki stolarskie, stosowane w firmie już od czterech pokoleń, gwarantują solidność mebli. W szufladach biurek są wykorzystywane systemy hydrauliczne renomowanego producenta (dającego na nie dożywotnią gwarancję), które zapewniają płynne i ciche domykanie.

Więcej informacji na: www.niziohome.pl