Relaks w życiu jest bardzo ważny to dzięki niemu możemy naładować akumulatory, a zgromadzona w nas energia pomaga nam w wykonywaniu codziennych zadań, radzeniu sobie ze stresem, a także w bardziej optymistycznym spojrzeniu na otaczający nas świat. Znajdźmy więc chwilę dla siebie. Spróbujmy odłączyć się od problemów dnia codziennego i zbilansujmy nasze wewnętrzne siły.

Dla wszystkich, poszukujących prawdziwej wygody oraz miejsca wyciszenia marka livingroom stworzyła linię foteli Calma. To ergonomicznie zaprojektowane, anatomicznie wyprofilowane fotele z funkcją elektrycznego lub manualnego regulowania nachylenia oparcia i wysokości podnóżka. Calma to spokój i wyciszenie. Harmonia ciała i umysłu. Odpoczynek od trudu codzienności. Regeneracja sił witalnych. Tak, więc… odpręż zmysły.

Zrelaksuj kręgosłup

Pracując intensywnie i w ciągłym napięciu spinamy nasze mięśnie co powoduje, że pod koniec dnia czujemy się mocno zmęczeni i często odczuwamy ból pleców. Warto wtedy odciążyć swój kręgosłup poprzez położenie się na fotelu z regulowanym oparciem. Jeszcze większe odprężenie zapewni opcja dopasowania oparcia do części lędźwiowej kręgosłupa, która podeprze go i w pełni zrelaksuje.

W livingroom takie funkcje posiada większość modeli z kolekcji Calma. W bardzo łatwy sposób (ręcznie lub za pomocą elektrycznego przycisku) ustawisz pozycję oparcia, która najbardziej Tobie odpowiada.

Daj ukojenie nogom

Aby po całym dniu siedzenia w pracy, braku ruchu lub też chodzeniu w szpilkach odzyskać równowagę, warto zafundować nogom odpoczynek. Efekt ukojenia zapewni uniesie nóg powyżej linii talii. Poprawi to krążenie krwi, usunie napięcie i da nogom wzmocnienie przed kolejnymi ciężkimi zadaniami.

W Salonach Livingroom znajduje się bogata oferta foteli z opcją regulacji podnóżka. Są one różnych rozmiarów, z różnymi podłokietnikami, przeszyciami i w odmiennych kolorach, więc przed decyzją zakupową najlepiej wypróbować ich wygodę i dopasować wielkość na miejscu w salonie.

Zapewnij relaks całego ciała

Na zregenerowanie sił i odprężenie umysłu najlepsza jest pozycja leżąca, gdy linia nóg znajduje się powyżej linii serca (funkcja kardio). Sprawia to, że do mózgu napływa znacznie więcej tlenu. Im bardziej natleniony mózg tym łatwiej odzyskać spokój i wewnętrzną harmonię. Uniesione nogi to również najlepszy sposób na pobudzenie krążenia i złagodzenia napięć stóp.

Doskonałym fotelem z funkcją kardio jest model TUDO i MARINA. Zapewniają głęboki relaks i odpoczynek w najbardziej anatomicznej pozycji. Oprócz tej opcji posiada również masaż, podgrzewane siedzisko i pomoc wstawania, która jest bardzo przydatna dla osób starszych lub z ograniczeniami ruchowymi.

Aby w pełni odzyskać harmonię ciała i umysłu warto po tak kojącym wypoczynku na fotelu z funkcjami relaks zażyć jeszcze aktywności na świeżym powietrzu, bo obcowanie z przyrodą pozwoli całkowicie zresetować nasz umysł i spojrzeć na życie z zupełnie innej strony.

Więcej informacji na: www.livingroom.pl