Marka Meble Wójcik rozszerzyła właśnie swoją ofertę o krzesła tapicerowane. Są eleganckie i trwałe, odporne na zabrudzenia, ale najważniejsze, że można je skomponować tak, by doskonale pasowały do naszego wnętrza.

Trzy opcje, trzy style

Pierwszą z propozycji jest krzesło Master o lekko wygiętym oparciu. To mebel niezwykle stabilny i wygodny dzięki drewnianej ramie oraz zamontowanym w siedzisku pasom i sprężynom. Jest również komfortowy, bowiem cała powierzchnia siedziska i oparcia została obita tkaniną. Podobnie skonstruowany jest drugi model, czyli Modern. Jego nieco prostsze niż w Masterze linie z pewnością doskonale odnajdą się nie tylko we wnętrzach nowoczesnych, ale także glamour.

Trzeci wzór, który marka Meble Wójcik wprowadziła do swojej oferty, to oryginalne krzesło Snap. Jego oparcie i siedzisko zostały wykonane z jednego elementu, dzięki czemu zyskuje on na elastyczności. To może przydać się nie tylko podczas posiłku, ale także wtedy, gdy zmienimy jadalniany stół w minibiuro - Snap zadba wówczas o naszą wygodę siedzenia. Krzyżowa konstrukcja nóg z drewna bukowego jest nie tylko solidną podstawą krzesła, ale też jego ozdobą i świetnie sprawdzi się we wnętrzach w stylu scandi lub mid-century.

Tak, jak lubisz

Nasze domy i mieszkania to miejsca, w których pragniemy czuć się swobodnie, ale jednocześnie są one odzwierciedleniem charakteru i gustu właścicieli, a także sposobem na wyrażenie siebie. Dlatego tak staranie dobieramy meble, sprzęty i akcesoria, a następnie komponujemy je w przestrzeni domowej, by wszystko było dokładnie tak, jak lubimy. Marka Meble Wójcik doskonale to rozumie. Dlatego właśnie wprowadzając swoje nowe modele Master, Modern i Snap, stworzyła klientom możliwość personalizacji, czyli samodzielnego zaprojektowania krzesła. Do wyboru mamy więc aż 15 tkanin obiciowych, oraz trzy wybarwienia nóg - w kolorze czarnym, białym lub dębu. Dzięki temu stworzymy dokładnie takie krzesło, jakie będzie pasowało do naszej domowej aranżacji.

Proste rozwiązanie

Marka Meble Wójcik rozumie nie tylko naszą potrzebę kreacji, ale także troski codziennego dnia. Ile razy zdarza się nam lub naszym dzieciom wylać sok, rozchlapać sos? Czyszczenie to zwykle żmudny proces i nie zawsze udaje się usunąć plamę w pełni. Z tego właśnie powodu prawie wszystkie tkaniny, którymi możemy obić krzesła Master, Modern i Snap, są pokryte specjalną warstwą ochronną. Tworzy ona hydrofobową powłokę, zabezpieczającą przed szybkim przesiąkaniem płynów. Dzięki temu tkaniny nie pochłaniają natychmiast cieczy, która się na niej znajdzie, ale sprawiają, że skrapla się ona na powierzchni materiału. Aby zapobiec powstawaniu plam, wystarczy użyć miękkiej ściereczki lub papierowego ręcznika, by delikatnie usunąć zabrudzenie i dalej cieszyć się pięknym krzesłem, które sami zaprojektowaliśmy.

W ofercie znajdują się również tkaniny "pet friendly", które ze względu na bardzo zwarty splot mogą z powodzeniem przetrwać zabawy naszych domowych czworonogów.

A żeby jeszcze bardziej ułatwić nam realizację wymarzonych projektów, Meble Wójcik oferują część modeli w skróconym terminie realizacji.

Więcej informacji na: www.meblewojcik.com.pl

 

Autor
Krzesła idealnie dla Ciebie
Robert Pieńkowski
Dziennikarz, kucharz, archeolog, aktor, improwizator, animator. Był redaktorem w wielu prestiżowych magazynach jak Pani, Sukces, Elle Decoration, Gala, Maxim. Ma dwie...