Dlaczego warto zamówić koc z nadrukiem?

Jest miękki, ciepły i stosunkowo cienki - jak wszystkie koce z polaru. Nie waży dużo i zmieści się nawet do podróżnej walizki. Każdy chciałby mieć taki koc, który można wszędzie ze sobą zabrać. Niestety większość ciepłych koców jest automatycznie gruba i ciężka.

Koc, który można zamówić na stronie cewe.pl, jest inny. Jego grubość to zaledwie pięć milimetrów. Ten polarowy koc jest utkany z akrylu, więc jest lekki, miękki i bardzo przyjemny w dotyku. Przy tym na tyle ciepły, że przyda się praktycznie wszędzie - w domu, w podróży, w samochodzie, pociągu. Dzieci na pewno go pokochają.

A przy tym to koc ze zdjęciem - wygląda dokładnie tak, jak to sobie wymarzymy. Do wyboru są trzy rozmiary i kilka różnych szablonów. Można niemal dowolnie bawić się zdjęciami i tworzyć kolaże lub wybrać opcję bez szablonu i załadować jedno zdjęcie, które pokryje całą powierzchnię koca.

Koc ze zdjęciem na prezent. Komu można go wręczyć?

Lista osób, którym można dać koc z nadrukiem na prezent, jest tak długa, że nie ma sensu przytaczać jej w całości. Wymieńmy tylko najważniejsze osoby:

- Dzieci - maluchy uwielbiają miękkie i przytulne kocyki, a jeśli zobaczą na nich zdjęcie swojego pieska, kotka, bohatera ulubionej bajki lub… siebie, na pewno będą wniebowzięte. Warto wziąć pod uwagę takie rozwiązanie, być może ułatwi nakłanianie maluchów do położenia się spać.

- Dziadkowie - im nigdy dość zdjęć swoich wnuków. Stąd tak wielką popularnością cieszą się wszelakie albumy, kalendarze, kubki ze zdjęciami i inne tego typu gadżety. Teraz można zamówić też koc. Wartość tego prezentu będzie tym większa, że dziadkowie lubią koce niemal tak samo, jak dzieci.

- Nowożeńcy - koc ze zdjęciem to bardzo fajny pomysł na prezent na ślub lub rocznicę ślubu. Dlaczego? Bo jest oryginalny i niepowtarzalny, a taki właśnie powinien być prezent ślubny. Przy czym jest to prezent jak najbardziej praktyczny. Dziś co prawda nie przywiązuje się do tego tak dużej wagi, niegdyś prezent ślubny musiał być czymś "do domu". Koc ze zdjęciem jak najbardziej spełnia ten warunek, przy tym może być świetną dekoracją do świeżo zamieszkałej małżeńskiej sypialni.

- Nauczyciele - koc z nadrukiem ma na tyle dużą powierzchnię, że zmieszczą się na nim zdjęcia wszystkich uczniów i nawet będą dobrze widoczne. To dobry prezent na dzień nauczyciela lub koniec roku szkolnego, np. w ósmej klasie.

- Narzeczeni - tym razem nie jako para, ale osobno. Koc ze zdjęciem może być doskonałym prezentem na wieczór panieński lub kawalerski. Tu trzeba trochę popuścić wodze kreatywności. Taki koc może być zabawny, nawet lekko frywolny, ale taki, by nie trzeba było go chować w szafie, gdy przyjdą goście. Będzie naprawdę fajną pamiątką z wieczoru przedślubnego. Jeszcze lepszym pomysłem jest stworzenie dwóch koców, które będą powiązane tematycznie i razem stworzą jedną całość.

Koc ze zdjęciem do domu

Aranżacja wnętrza często bywa wyzwaniem. Problemem na ogół nie jest brak pomysłu lub wizji, ale sama realizacja. Ileż to razy zdarzało się zmieniać założenia, bo wymarzonego koca czy narzuty na łóżko nie było w żadnym sklepie?

Koc z nadrukiem kończy z tym problemem raz na zawsze. Od teraz narzuta na kanapę w salonie lub łóżko w sypialni będzie wyglądała dokładnie tak, jak tego chcemy. To my zadecydujemy o jej wielkości, kolorze i wzorze.

Koc ze zdjęciem to pojęcie dość umowne - chodzi o plik graficzny, który będzie dodany do zamówienia. Nie musi to być stricte zdjęcie, równie dobrze można stworzyć plik ze wzorem geometrycznym lub jakimkolwiek innym, który będzie pasował do kolorystyki i aranżacji wnętrza.

Duże koce z nadrukami mogą przykryć łóżko lub sofę. Koce w mniejszych rozmiarach sprawdzą się jako narzuty na fotele lub szezlongi.

Czy koc ze zdjęciem jest ciepły?

Tak, koc ze zdjęciem z miękkiego akrylu mimo niskiej wagi i stosunkowo niedużej grubości jest bardzo ciepły. Sprawdzi się nie tylko jako domowa dekoracja. Można się nim przykryć w czasie popołudniowej drzemki, owinąć przy czytaniu książki lub oglądaniu filmu, wykorzystać jako okrycie śpiącego w podróży dziecka.

Koc polarowy ze zdjęciem jest na tyle ciepły, że w upalną letnią noc może być zamiennikiem kołdry.