Sypialnia to domowa oaza spokoju, miejsce w którym koimy nasze zmysły po intensywnym dniu, pozwalamy sobie na zasłużony odpoczynek. Bardzo wiele uwagi poświęcamy temu wnętrzu pod względem wizualnym, ale pamiętajmy, że to wybór najlepszych wyrobów pościelowych przyczyni się do jakości naszego snu i wypoczynku każdego dnia. Jak wybrać świadomie?

Piękna satynowa pościel to tylko otoczka, która sprawia radość zmysłom, ale przede wszystkim liczy się wnętrze - to, co zamknięte jest w tej poszewce. Na rynku jest wiele wyrobów pościelowych - syntetycznych lub naturalnych, np. puchu i pierza. Jak znaleźć odpowiednią kołdrę dla siebie?

Lekkie jak piórko

Naturalne wyroby pościelowe firmy PIÓREX S.A. są wypełnione polskim puchem gęsim o wyjątkowych właściwościach - przyjemnie otulają swoim ciepłem, umożliwiają cyrkulację powietrza. Kołdry z puchem gęsim są bardzo lekkie - ważą mniej niż kilogram, dzięki czemu nocny odpoczynek staje się przyjemnością i relaksem. Dodatkowo są to wyroby bardzo wytrzymałe, przy odpowiedniej konserwacji i częstym wietrzeniu na świeżym powietrzu, kołdry z gęsim puchem mogą służyć przez wiele lat.

Kolekcje z wypełnieniem naturalnym są szczególnie polecane dla tych, którzy cenią sobie życie w zgodzie z naturą - puch gęsi jest materiałem w pełni biodegradowalnym i ekologicznym.

Wybierz najwyższą jakość

Kolekcja White Flower jest wynikiem ponad siedemdziesięcioletniego doświadczenia i świadectwem najwyższej jakości. W kolekcji White Flower każdy znajdzie coś dla siebie - jeśli lubisz spać wysoko wybierz trzykomorową poduszkę White Flower - wewnętrzna komora utrzymuje sprężystość poduszki, a dwie zewnętrzne dają miękkość i komfort.

Jeśli wolisz spać płasko - wybierz klasyczną poduszkę jednokomorową, która idealnie dopasuje się do twoich potrzeb.

Kołdry w kolekcji White Flower są najlżejszymi kołdrami w tej grupie produktów pościelowych - występują w trzech różnych wielkościach, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie.

Kolekcja White Flower jest wypełniona najwyższej jakości puchem gęsim w tkaninie bawełnianej o splocie żakardowym z kwiatowym ornamentem. Dzięki temu już sama kołdra i poduszka może być pięknym elementem wykończenia wnętrza.

Ważne jest to czego nie widać. Jakość potwierdzona certyfikatami:

Więcej informacji na: www.piorex-sklep.pl