Czysta, zadbana odzież to marzenie wielu osób. Dotychczas zabrudzone garnitury, garsonki czy sztuczne futra wymagały od nas wizyt w pralni chemicznej. Na rynku pojawiła się innowacyjna seria pralek marki Haier, która w warunkach domowych zadba o najdelikatniejsze tkaniny. Pralki i-Pro 7 to zupełnie nowa jakość prania. Dzięki nim w zaledwie 20 minut odświeżysz eleganckie ubrania bez potrzeby korzystania z pralni chemicznej, oszczędzając czas i pieniądze. W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie domowników urządzenia zostały również wyposażone w skuteczny system antybakteryjny ABT.

Seria i-Pro 7 - pralnia chemiczna w Twoim domu

Jeszcze do niedawna chcąc wyprać eleganckie ubrania skazani byliśmy wyłącznie na usługi pralni chemicznej. Dziś odzież wysokiej jakości można z powodzeniem odświeżyć w domowym zaciszu. Seria pralek i-Pro 7 marki Haier oferuje zaawansowane technologie, gwarantujące innowacyjną i profesjonalną pielęgnację najdelikatniejszej odzieży.

Funkcja Refresh, wykorzystując technologię pary, pozwala na odświeżenie garsonek, marynarek i sztucznego futra. Ta niezwykle skuteczna technologia usuwa zapachy, oczyszcza zabrudzenia, zmniejszając jednocześnie ilość zagnieceń i zmiękczając tkaniny. A wszystko to w zaledwie 20 minut i bez użycia detergentów. Refresh to rozwiązanie, które docenią także osoby borykające się z alergiami i rodzice małych dzieci.

Zastosowanie pary sprawia, że ubrania będą czyste i wolne od alergenów i bakterii. W uzyskaniu efektu miękkości i zminimalizowania zagnieceń pomaga również innowacyjny bęben Pillow Drum imitujący kształt poduszek. Zaprojektowany został on w taki sposób, że pranie odbija się delikatnie od powierzchni bębna, co stwarza doskonałe warunki do prania najdelikatniejszych tkanin.

Unikalny system antybakteryjny ABT

Pralki i-Pro 7, poza efektywnym i ekonomicznym praniem, oferują także najwyższe standardy higieny. W najbardziej narażonych na szkodliwe drobnoustroje miejscach, czyli w szufladzie na detergent i na uszczelce, wykorzystano innowacyjny materiał, który chroni przed powstaniem pleśni. Z pomocą systemu antybakteryjnego ABT zabijanych jest aż 99,7% bakterii, a użytkownicy mogą cieszyć się świeżym i czystym praniem. Natomiast automatyczny system czyszczenia pralki - Smart Dual Spray, uruchamiany na końcu cyklu zapewnia bardziej higieniczne pranie.

Pralka zaprojektowana z myślą o Twoich potrzebach

Funkcją, która przypadnie do gustu zabieganym i ceniącym swój czas, jest - i-Time. Pozwala ona na ustawienie czasu prania w zależności od potrzeb z dokładnością do 5 minut. Prostą i wygodną obsługę pralki zapewnia cyfrowy panel sterowania. Zastosowane w urządzeniach wewnętrzne oświetlenie ułatwi ich obsługę, zapewni lepszą widoczność podczas wkładania i wyjmowania prania, a także sprawi, że już nigdy nie pozostawimy niczego wewnątrz bębna.

15 lat gwarancji na silnik

Czym jeszcze wyróżnia się nowa seria pralek i-Pro 7 marki Haier? Na szczególną uwagę zasługuje silnik Direct Motion, który objęty został aż piętnastoletnią gwarancją. Dzięki bezpaskowej konstrukcji silnik zawiera mniej ruchomych części. W efekcie zminimalizowane zostają wibracje, a tym samym hałas. Sprawia on także, że urządzenia zużywają mniej prądu i wody (nawet do -40% w porównaniu do klasy A+++), zapewniając wyjątkową efektywność prania, a także idealną pielęgnację tkanin. Wprowadzona na rynek nowa gama produktów Haier obejmuje pralki o pojemnościach - 8, 10 i 12 kg.

Więcej informacji na: www.haier-europe.com