Aranżacja ściany z kominkiem

Proszę o pomoc w aranżacji ściany z kominkiem i tv. Zależy mi na uzyskaniu ciepłego, przytulnego, troszkę skandynawskiego charakteru. Myślałam o białej, regałowej zabudowie do tv, obramowaniu kominka białą ramą. Miałam również koncepcję na wyłożenie ściany tv cegiełką. 

Proponowałabym nie robić białej ramki wokół kominka - teraz ma ładną, kamienną obudowę i można to spokojnie zostawić, bo dobrze wygląda. Ścianka obok jest bardzo wąska, więc nie można tam zastosować zbyt "agresywnej" dekoracji, bo zwyczajnie jest tam zbyt mało miejsca. Wystarczyłoby położyć na ścianę za tv tapetę - zostawiając obecną szafkę rtv - jest biała, więc będzie się fajnie komponowała z tłem.

Aranżacja ściany z kominkiem Aranżacja ściany z kominkiem
Obecna aranżacja ściany z kominkiem. Proponowana tapeta: Lovebirds, Isak, szara, szer. 0,52 m, dł. 10 m, SKANDYNAWSKIE.PL, 139 zł / rolka
Aranżacja ściany z kominkiem Aranżacja ściany z kominkiem
Proponowana tapeta: Penguin Silver, Isak, szer. 0,52 m, dł. 10 m, szara, FRANKHERBERT.PL, 189 zł / rolka Proponowana tapeta: Wilderness, Ferm Living, szer. 0.53 m, dł. 10,05 m, SKANDYNAWSKIE.PL, 319 zł / rolka

Proponowałabym też usunąć z szafki bibeloty - 2 szare doniczki wystarczą (w zasadzie należałoby je wymienić na białe, żeby ładnie współgrały z tapetą). Ewentualnie można pomalować ściany kominka na kolor o kilka tonów ciemniejszy od obecnego - będzie się odcinał od ściany po lewej stronie.