Co pasuje do ściany w pasy?

Jedną ścianę w sypialni mam pomalowaną w pionowe pasy. Chcę coś powiesić na tej ścianie. Myślałam o obrazie lub metalowym zegarze. A może najlepszym wyjściem będzie nie wieszanie tam niczego? Proszę o podpowiedź.

Z pewnością nie będzie tu pasował żaden obraz. Zegar również nie - już nawet nie ze względu na pasy na ścianie, a fakt, że ściana nad łóżkiem to nie najlepsze miejsce na taką ozdobę.

Co pasuje do ściany w pasy?
Obecna aranżacja sypialni.

Na ścianie nad łóżkiem proponuję umieścić lustro w ramie, która będzie miała taki kolor, jak łóżko (lustro zawiesić poziomo). Przed zakupem proszę sprawdzić, czy proponowany model nie jest szerszy niż samo łóżko.

Na oknie zamiast firanki roleta rzymska (dopasować rozmiar w taki sposób, by roleta była o mniej więcej 10 cm szersza od okna z każdej strony). Na parapecie 3 doniczki w kolorze kremowym (takie same).

Poduszki na łóżku: zieloną i tą w paski proponuję usunąć i zastąpić je gładkimi kremowymi.

Wszystkie proponowane dodatki sprawią, że aranżacja stanie się spójna i elegancka.

Co pasuje do ściany w pasy? Co pasuje do ściany w pasy?
Drewniane lustro stylizowane w ramie ciemny orzech, wym: 147 x 67 cm, WWW.SKLEP.STOLARSTWO-SMAZA.PL, 739 zł Roleta Verona, beż, 75 % bawełna, 25 % poliester, wym 150 x 175 cm, DEKORIA, 195,41 zł 
Co pasuje do ściany w pasy? Co pasuje do ściany w pasy?
Ozdobna poduszka Jea, 100% poliestru, wym. 50 x 50 cm, JYSK, 35 zł Żyrandol 5 - płomienny Fresco, stal malowana proszkowo, wym. 80 x 65 cm, Nowodvorski Lighting (Technolux), WWW.LAMPYWCENTRUM.PL, 192 zł