Kolor podłogi i drzwi w nowoczesnym stylu

W domu mamy okna w kolorze złotego dębu oraz zamówione dębowe schody. Zupełnie nie mam wizji co do kolorystyki podłogi i drzwi wewnętrznych. Drewno na podłogę raczej odpada ze względu na ogrzewanie podłogowe. Rozważam też połączenie kafli z z panelami. Dom chcemy urządzić nowocześnie. Ściany popielate jasne. Meble mamy ze starego mieszkania - seria Kassel z Bydgoskiej Fabryki Mebli. Wypoczynek będzie nowy i tu będzie można poszaleć zarówno kolorem, jak i kształtem. Kuchnia będzie biała z połyskiem z blatem w kolorze jasnego betonu lub drewna. Proszę o pomoc w wyborze podłogi i drzwi.

Proponuję zastosować dwuwarstwową dębową deskę podłogową Jawor - Parkiet Color Inspiration Alabastro - można ją stosować na ogrzewanie podłogowe

Do tego białe drzwi Porta z nowoczesnym, oryginalnym wzorem. W połączeniu z bielą i szarością, jakie są planowane w aranżacji, stworzą ładną kompozycję i podkreślą jej nowoczesny charakter.

Idealnym uzupełnieniem będą białe listwy przypodłogowe.

Posiadane meble mimo ciemniejszego koloru będą na tym tle wyglądały całkiem nieźle - z czasem przy wymianie na nowe będzie można lepiej dopasować ich odcień.

Co do blatu w kuchni - sugerowałabym imitację betonu (kolor) i płytki podłogowe w podobnym kolorze na podłogę.

Kolor podłogi i drzwi w nowoczesnym stylu Kolor podłogi i drzwi w nowoczesnym stylu
Dębowe dwuwarstwowe deski podłogowe Jawor - Parkiet Color Inspiration Alabastro. Drzwi wewnętrzne Porta Vector model K, białe, cena skrzydła od 343,17 zł.