Miejsce do pracy w sypialni

Proszę o pomoc w aranżacji sypialni z miejscem do pracy, w której mają znaleźć się: łóżko 200 x 220 cm, szafa ubraniowa o dł. 200 cm (jako garderoba 3 - osobowej rodziny) i biurko z 2 miejscami do pracy. Marzę również o toaletce, czy znajdzie się na nią miejsce?

W wersji I przy ścianie z drzwiami szafa o dł. 220 cm, centralnie łóżko 200 x 220 cm i szafki nocne, a pod oknem na całej szerokości ściany blat roboczy z dużą ilością miejsca do pracy. Przy ścianie po prawej stronie obok biurka półki na książki (P).

W wersji II łóżko przesunięte w taki sposób, by powstał głęboki zagłówek, który przejmie funkcję szafek nocnych - dzięki pozbyciu się ich uzyskamy większą ilość miejsca na szafy ubraniowe, które idealnie się sprawdzą jako garderoba 3 - osobowej rodziny. Podobnie, jak w wersji I, również tutaj pod oknem blat na całą szerokość ściany i półki przy ścianie po prawej stronie. 

Zarówno w I, jak i w II wersji blat roboczy można wykorzystać również jako namiastkę toaletki - np. dzięki umieszczeniu lustra na ruchomym ramieniu (przy ścianie).

Miejsce do pracy w sypialni Miejsce do pracy w sypialni Miejsce do pracy w sypialni
Rys.1. Rzut pomieszczenia przeznaczonego na sypialnię. Rys.2. Rzut sypialni - propozycja aranżacji wersja I. Rys.2. Rzut sypialni - propozycja aranżacji wersja II.