Dekoracje w salonie

Chciałabym prosić o poradę dotyczącą dodatków do mojego salonu. Bardzo chciałabym mieć duży obraz (może widok jakiegoś miasta - nad stołem?), a także czarne naklejki - napisy i multiramkę ze zdjęciami (może czarną, nad komodą?). Obrazki widoczne na zdjęciu szczególnie mi się podobają, chciałabym je jakoś wykorzystać. Nie wiem jednak, czy to nie za dużo jak na jeden pokój? Jak rozmieścić te elementy? Jakie ozdoby położyć na meblościance?

Z meblościanki powinny zniknąć wszystkie bibeloty. Na górnej półce ustawiamy 3 obrazki (widoczne na zdjęciu poniżej). Na dolnej 1 + biały domek, który stoi tam w tej chwili.

Lampa podłogowa stojąca między meblościanką a oknem powinna zniknąć - w tym miejscu lepiej postawić ten duży kwiat (w tej chwili po lewej stronie), obok niego mniejszy. Obydwa należy przesadzić do białych doniczek.

Poduszki w intensywnym fioletowym kolorze proponuję wymienić na ciemnoszare - też futrzane.

Dekoracje w salonie Dekoracje w salonie Dekoracje w salonie
Obecna aranżacja salonu.

Na ścianie nad kanapą czarno - biały obraz.

Na ścianie obok komody napis - naklejka (jeśli okaże się, że sugerowana wielkość jest zbyt duża, trzeba dopasować mniejszą). Na komodzie proponuję postawić 1 - 2 kwiaty (w białych doniczkach). Multiramka niestety nie będzie tam pasowała - ani na drugiej ścianie (to byłby już nadmiar dekoracji).

Dekoracje w salonie Dekoracje w salonie 
Obraz na płótnie wzór OBRAZ1313 - Wenecja, wym: 110 x 80 cm, GALERIALU.PL, 164,90 zł Naklejka ścienna Napis 67, wym: 150 x 250 cm, KARTONIA.PL, 199 zł