Przeniesienie kuchni

Czy jest możliwość wygospodarowania dodatkowej sypialnia w naszym mieszkaniu? Może przeniesienie kuchni do salonu pozwoliłoby na uzyskanie takiego efektu?

Przeniesienie kuchni do salonu sprawiło co prawda, że nie ma miejsca na stół jadalniany, ale jego funkcję może przejąć stolik kawowy z możliwością podnoszenia blatu - przy nim można spożywać posiłki.

W zabudowie kuchennej od prawej: cargo pod blatem roboczym, płyta grzewcza z piekarnikiem pod spodem, szafka narożna z jednym bokiem dłuższym (wysuwane kosze lub półka), szafka ze zlewem i koszami na śmieci, zmywarka (Z), lodówka (L), na końcu (za lodówką) wysoki słupek z zamykanymi szafkami. W związku z dodatkowym słupkiem za lodówką byłoby dobrze, gdyby lodówka była w zabudowie lub obudowana - wtedy całość będzie lepiej wyglądała, niż gdyby zostawić lodówkę wolno stojącą i niezabudowaną. Obok sofy witryna (W).

W łazience wanna (W), umywalka na szafce z szufladami, sedes podwieszany, we wnęce obok komina wąska pralka ładowana od góry - nad nią szafki.

Sypialnia rodziców: 2 - osobowe łóżko, szafka nocna, pojemna szafa ubraniowa, komoda.

W pokoju dziecka łóżko, szafka nocna, szafa ubraniowa, biurko (B) z krzesłem, regał z półkami lub szafkami - w zależności od potrzeb.

Przeniesienie kuchni Przeniesienie kuchni
Rys.1 Rzut mieszkania. Rys.2. Rzut mieszkania - propozycja aranżacji.