Funkcjonalne zagospodarowanie mieszkania

Głowię się jak funkcjonalnie urządzić mieszkanie. Brakuje szaf wnękowych, wejście jest wąskie, więc mieszkanie pomimo 65 m2 sprawia wrażenie małego, łazienka wydaje się mieć niewykorzystaną powierzchnię. W grę wchodzi przesunięcie ścianek. Proszę o poradę.

W większej sypialni szafy we wnęce oraz na całej długości ściany za łóżkiem (z wyjątkiem miejsca tuż za samym łóżkiem). Przy łóżku po bokach niewielkie szafki nocne (w ramach zabudowy na zamówienie). Dodatkowo w pokoju toaletka z krzesłem.

Mniejszy pokój - sypialnia dziecka lub gabinet. Szafa ubraniowa, łóżko, biurko z krzesłem oraz regał na książki.

W łazience wanna, podwieszana miska sedesowa (nad nią na ścianie szafka), pralka oraz na przeciwnej ścianie umywalka na blacie z szufladami pod spodem. Między zabudową a drzwiami można postawić płytki wysoki słupek z koszem na pranie.

Zabudowa kuchenna od prawej: lodówka (L), cargo pod blatem, płyta grzewcza z piekarnikiem pod spodem, szafka narożna z jednym bokiem dłuższym, szafka ze zlewem i koszami na śmieci, zmywarka, na końcu szuflady.

W salonie szafki stojące pod tv, nad tv szafki wiszące. Ponadto sofa, fotel, stolik kawowy oraz regał z półkami lub szafkami przy ścianie obok.

Funkcjonalne zagospodarowanie mieszkania Funkcjonalne zagospodarowanie mieszkania
Rys.1. Rzut mieszkania. Rys.2. Rzut mieszkania - propozycja aranżacji.