Mieszkanie z garderobą

Chciałbym poradzić się w kwestii urządzenia mojego pierwszego mieszkanka. Pomieszczenia nie są duże - na rzecz garderoby - i nie wiem jak je zagospodarować.

Garderobę proponuję przebudować w taki sposób, by przy wyjściu z mieszkania znalazła się szafa na nakrycia wierzchnie, odkurzacz itp.

W garderobie drążki na wieszaki na 2 poziomach, centralnie przy ścianie półki do sufitu na buty i drobiazgi.

W łazience wanna, umywalka na szafce z szufladami na kosmetyki pod spodem. Pralka zabudowana (niska zabudowa, nad nią na ścianie po lewej grzejnik). Nad geberitem szafka wisząca na detergenty.

W sypialni 2 - osobowe łóżko, we wnęce blat roboczy (na komputer, toaletkę). Naprzeciwko łóżka nieduży regał na książki.

W mniejszym pokoju aranżacja na potrzeby dziecka w wieku szkolnym - łóżko z niedużą komodą obok, biurko pod oknem, szafa ubraniowa za drzwiami, między biurkiem a szafą półki. Na razie w tym pomieszczeniu można postawić biurko do pracy i łóżko dla ewentualnych gości.

Aneks kuchenny z półwyspem zamiast stołu.

W salonie tv na "kominie", po obu stronach za nim półki (tv na ruchomym mocowaniu, by w razie potrzeby można było go przesunąć i dostać się do półek za nim).

Mieszkanie z garderobą Mieszkanie z garderobą
Rys.1. Rzut mieszkania. Rys.2. Rzut mieszkania - propozycja aranżacji.