Sypialnia z kawalerce

Zakupiłam niedawno kawalerkę. Zastanawiam się czy jest możliwość aby w takiej przestrzeni "wcisnąć" sypialnię i urządzić fajny, spójny salon. Byłabym wdzięczna za sugestie.

Wejście do łazienki przesuwamy w lewo na tyle, aby udało się od strony przedpokoju umieścić szafę ubraniową o głębokości 60 cm. W łazience prysznic, sedes, pralka (nad nią szafka wisząca na detergenty, ręczniki, itp.,; umywalka i grzejnik na ścianie przy drzwiach.

Kuchnię przenosimy do salonu, a na jej miejscu robimy sypialnię - zaczynamy od przeniesienia ściany między salonem a sypialnią na tyle, by udało się wstawić łóżko o długości co najmniej 200 cm.

Ponadto w sypialni we wnęce wieszaki na ubrania (na 2 poziomach) i szafka przy łóżku. Sypialnię zasłaniamy przy pomocy zasłon na szynach sufitowych (na podobnej zasadzie jak zasłony okienne).

Aneks kuchenny od lewej strony: lodówka w zabudowie (L), cargo pod blatem, szafka ze zlewem i koszami na śmieci pod spodem, ponownie cargo, na końcu płyta grzewcza z piekarnikiem pod spodem. Szafki wiszące do sufitu.

W salonie zabudowa meblowa z TV (szafki stojące pod TV, a nad nim wiszące, do sufitu; obok półki na książki). Dalej sofa o szerokości 160 cm, stolik kawowy, stół z krzesłami oraz półki na książki na ścianie nad kaloryferem (przy wyjściu na balkon).

 Sypialnia z kawalerce
Rzut mieszkania - stan obecny.
Sypialnia z kawalerce
Rzut mieszkania - propozycja aranżacji z wygospodarowaniem sypialni.