Jak urządzić 2-pokojowe mieszkanie?

Proszę o pomoc w zaaranżowaniu mieszkania dla 2 dorosłych osób w taki sposób, by znalazło się w nim miejsce na pojemne szafy ubraniowe. 

Przesuwamy ścianę między łazienką a salonem na tyle, by od strony salonu zmieściła się szafa ubraniowa o głębokości 60 cm - oraz pozostało przejście o szerokości 120 cm. Szafa w formie zabudowy na całą ścianę, mniejsza jej część z dostępem z boku, od strony przedpokoju (na kurtki i buty).

Druga z szaf w przedpokoju posłuży jako schowek gospodarczy - na odkurzacz, mopa, deskę do prasowania, itp.

W łazience wanna, sedes z szafką wiszącą powyżej oraz zabudowa meblowa z umywalką (wpuszczaną w blat) i pralką chowaną pod blatem (P).

Kuchnia: lodówka w zabudowie (L), obok szafka z szufladami; przy drugiej ścianie: szafka z szufladami, płyta grzewcza z piekarnikiem pod spodem, cargo pod blatem, szafka ze zlewem i koszami na śmieci, zmywarka (Z).

W salonie sofa, stolik kawowy, słupek z półkami na książki, szafka stojąca z TV, nad TV szafki wiszące. Między salonem a kuchnią stół z 4 krzesłami.

Sypialnia: duże łóżko dla 2 osób, pojemna szafa ubraniowa (zabudowa do sufitu), przy łóżku szafki nocne w formie 2 komód.

Rzut mieszkania - stan obecny
Rzut mieszkania - stan obecny.
Rzut mieszkania - propozycja aranżacji
Rzut mieszkania - propozycja aranżacji.