Każdy z nas ma w swojej szafie ubrania, których nie można prać w pralce. Co więcej, wielu z nas nosi takie ubrania na co dzień, zarówno w sytuacjach zawodowych, jak i prywatnych. Jak zatem dbać o rzeczy, których nie chcemy lub nie możemy prać regularnie? Odpowiedzią jest Samsung AirDresser - innowacyjna szafa odświeżająca ubrania.

AirDresser pozwala odświeżyć odzież szybko i wygodnie w domu - nawet codziennie - bez konieczności częstych i zajmujących czas wizyt w pralni. Zadba również o delikatne tkaniny, takie jak jedwab, kaszmir, wełna merino czy angora.

Podstawą działania szafy odświeżającej jest silny nadmuch powietrza, które skutecznie usuwa z ubrania wszelkie pyłki oraz kurz i zatrzymuje je na filtrach. Z kolei dzięki technologii JetSteam, która wykorzystuje parę wodną, z czyszczonej odzieży usuwane są zagniecenia, zarazki oraz aż do 99% alergenów oraz bakterii.

Skuteczność w zwalczaniu bakterii i wirusów potwierdzają liczne certyfikaty niezależnych organizacji, takich jak: British Allergy Foundation, Asthma and Allergy Foundation of America, Intertek, oraz wyniki badań laboratoryjnych przeprowadzonych w Szkole Farmakologii Uniwersytetu Koreańskiego.

Szafa odświeżająca Samsung AirDresser to technologiczny przełom w dziedzinie dbania o garderobę. Przełomowy jest także jej design, który został doceniony nagrodą IF Design Award 2020. Minimalistyczny front Crystal Mirror ze zintegrowanym panelem sterowania świetnie wpisze się w każde pomieszczenie, dodając mu elegancji i blasku.

Więcej informacji na: www.samsung.com/pl/campaign/air-dresser/