Wnętrza willi w Wilanowie, zaprojektowane przez pracownię Taff Architekci zachwycają formą i designem. Harmonijna i pełna światła przestrzeń stwarza idealne warunki nie tylko do relaksu, ale również do przyjęć i towarzyskich spotkań.

850 metrów luksusu w willi na Wilanowie

Niewątpliwym atutem domu jest jego powierzchnia, 850 metrów kwadratowych stwarza niemal nieograniczone możliwości i pozwala na odrobinę szaleństwa. Przykład? Garderoba, od której rozpoczął się cały projekt. Przestronna i wypełniona lustrami, półkami i gablotami, pozwala poczuć się jak w modowym atelier. Na uwagę zasługuje również gabinet utrzymany od podłogi, aż po sufit w kolorze ciemnej czekolady. Całość uzupełniają stylowe meble i klimatyczne oświetlenie.

Nieśmiertelna klasyka z nutą glamour

Stonowane kolory, naturalne materiały, wyważone proporcje i starannie wyjątkowa dbałość o detale - wilanowska willa może być wizytówką klasycznej architektury wnętrz w luksusowym wydaniu. W rezydencji możemy znaleźć klasyczne meble uzupełnione detalami w stylu glamour i modern classic.

Przestrzeń dzienną tworzy kuchnia otwarta na jadalnię i salon. Biel ścian przełamano tu drewnem: meblami i parkietem ułożonym we francuską jodełkę. Uwagę przykuwa oświetlenie - szczególnie imponujący żyrandol umieszczony przy klatce schodowej, zdobiący kilka pięter. Można się poczuć jak w pałacu!

Misterna układanka - detale we wnętrzu

Wnętrze domu robi wrażenie nie tylko ze względu na powierzchnię, ale przede wszystkim na wysokiej jakości materiały i design. Szlachetne formy, oszczędny dobór kolorów, gra detalem i światłem - wszystkie te elementy tworzą spójną, przemyślaną całość. Luksus i elegancja idą tu w parze z funkcjonalnością, tworząc miejsce, które z pewnością zasługuje na miano przytulnego azylu.