Małgorzata Rozenek-Majdan

Dom Majdanów w Konstancinie pod Warszawą bez wątpienia może się podobać. W zorganizowaniu przestrzeni pomogła Agnieszka Wilkowska, która jest architektem porządku. W kuchni i salonie Małgorzaty Rozenek dominuje styl glamour. Przeważają jasne kolory, odcienie bieli oraz stonowana szarość. Kompozycję dopełniają czarne dodatki oraz lampy ze szklanymi kloszami.

fot. Instagram.com/ @m_rozenek

Wnętrze jest przestronne i dobrze zaprojektowane. Nie zapomniano w nim o stylowych dodatkach, które wieńczą dzieło oraz licznych szafkach i skrytkach, dzięki którym celebrytka może łatwo zagospodarować przestrzeń.

fot. Instagram.com/ @m_rozenek

Aleksandra Kwaśniewska

Jak mieszka córka byłego prezydenta? Jej dom jest stylowy i przytulny, a przy tym skromny. Dom Aleksandry i Kuby Badacha mieści się na warszawskim Wilanowie i liczy 180 m². Na próżno szukać tu luksusów i przepychu. Za progiem znajdziemy wnętrze urządzone przez projektantkę Joannę Przetakiewicz.

Tutaj króluje wygoda i jasne kolory. Cała przestrzeń zdaje się sprzyjać odpoczynkowi i kreatywnej pracy. Uwagę przykuwa także piękna łazienka z białymi płytkami i białą zabudową. Dom otacza ogród z kamiennymi płytami oraz duży, ciekawie umeblowany taras. Da się tu wyczuć przyjazną atmosferę i domowe ciepło.

fot. Instagram.com/ @aleksandraleksandrowna

Małgorzata Kożuchowska

Dom jednej z najpopularniejszych aktorek podsyca ciekawość. Małgorzata Kożuchowska na swoim instagramowym profilu uchyla nam rąbka tajemnicy. Wiele zdjęć ukazuje miękką kanapę w stonowanym kolorze. Zdobią ją poduszki z ornamentami. W salonie znajdziemy też wiele zasłon w kolorze szarym, beżowym i białym, które znajdują się nawet w łazience.

fot. Instagram.com/ @malgorzatakozuchowska_

Dom jest urządzony minimalistycznie z przewagą bieli i miękkich materiałów. Cała aranżacja jest lekka, nowoczesna i przytulna. Ciepłe tonacje kolorystyczne znakomicie korespondują z paletą beży, co daje wrażenie miłego wnętrza. W domu znajdziemy dodatki w postaci tapety we wzory, ozdobnych lamp, regału z książkami, czy obrazu w złotej ramie oraz rodzinnych zdjęć. Aktorka może pochwalić się ciekawą interpretacją skandynawskiej stylistyki. Jej dom to kwintesencja szyku i dobrego smaku.

Piotr Rubik

Piotr Rubik to kompozytor, który zyskał uznanie fanów w całej Polsce. Wszystko za sprawą hitów, które poruszyły tłumy. Jeśli chodzi o dom muzyka, jest on równie imponujący. Pior Rubik z Agatą Rubik mieszkają w willi na warszawskim Wilanowie, która liczy sobie ponad 300 m². Posiadłość jest nowoczesna, pełna rozmachu o którym świadczy choćby ogród, taras i basen. Spora przestrzeń została tu ciekawie zagospodarowana.

fot. Instagram.com/ @agata_rubik

W przedpokoju można przejrzeć się w dużym lustrze, a w kuchni zadbać o porządek dzięki licznym szafkom. Przestrzeń robocza jest tu połączona ze stołem, który pomieści całą rodzinę. W salonie znajdziemy fortepian oraz kremowe zasłony. Tutaj bije duch nowoczesności, który podkreślają podświetlane schody. Jeśli chodzi o kolorystykę, jasne odcienie części dziennej kontrastują z czarną kuchnią. Z pewnością  wnętrze zalicza się do minimalistycznych i funkcjonalnych.

fot. Instagram.com/ @agata_rubik

Barbara Kurdej-Szatan

Basia Kurdej-Szatan wraz z mężem Rafałem całkiem niedawno poddała metamorfozie swoją kuchnię. Funkcjonalne i efektowne wnętrze powstało w efekcie współpracy firm Ernest Rust i Laminam. Niewielka przestrzeń została tu bardzo starannie wykorzystana. Rdzeń zabudowy tworzą szafki z gładkimi, bezuchwytowymi frontami, za którymi kryją się nowoczesne systemy organizacji wewnętrznej. Ich czekoladowy brąz kontrastuje z bielą wzoru spieku Laminam imitującego marmur Calacatta Oro Venato z kolekcji I NATURALI na blatach, na ścianie, a nawet na podłodze.

Choć z pozoru delikatny, spiek ten okazuje się bardzo odporny na wszelkie kuchenne zagrożenia, m.in. na plamy, zarysowania oraz działanie wody czy wilgoci. Jest też łatwy do utrzymania w idealnej, higienicznej czystości. 

fot. Mateusz Kowalik, realizacja Ernest Rust x Laminam

W górnej części zawisły rzęsiście rozświetlone witryny, które zdobią kuchnię widokiem starannie dobranych naczyń, choć zarazem... pod samym sufitem mają też praktyczne schowki na rzadziej wykorzystywane przedmioty. Wyjątek stanowi wertykalny blok z piekarnikiem oraz ekspresem do zabudowy oraz dwudrzwiową lodówką z frontami z efektem forniru.

W tej minimalistycznej przestrzeni bardzo wyraźnie rysują się detale. Takie jak dyskretny, podwieszany zlewozmywak, szykowna forma wiszącego okapu oraz lustro, które zwielokrotnia światło wpadające za dnia przez okno, a wieczorami bijące od modernistycznych lamp. Jak Wam się tu podoba?

Maja Bohosiewicz

Na swoim instagramowym profilu chętnie dzieli się wnętrzami Maja Bohosiewicz. W jej mieszkaniu znajdziemy dużo ciepłego, dębowego drewna w postaci drewnianych podłóg i fornirowanych okładzin ściennych przełamanych turkusową zabudową jadalnianą.

fot. Instagram.com/ @majabohosiewicz

W łazience aktorka postawiła na wolnostojącą wannę i szarą podłogę ze wzorem lastryko. Salon to miks stonowanych barw i jasna, wygodna kanapa ustawiona na tle mięsistych zasłon wykonanych na zamówienie.

fot. Instagram.com/ @majabohosiewicz

Odwiedziliśmy też innych celebrytów! Sprawdź poniższe reportaże: