Od koncepcji do realizacji: pełna transformacja

Projekt dwóch apartamentów o łącznej powierzchni 74 m² (30 m² i 44 m²) wymagał generalnego remontu i dokładnie przemyślanej przebudowy. Nowy układ przestrzeni zaprojektowany przez Loft Kolasiński miał na celu maksymalne wykorzystanie dostępnego metrażu, jednocześnie zapewniając komfort i funkcjonalność dla przyszłych najemców.

Jednym z kluczowych elementów projektu były meble oraz stalowa stolarka, które zostały zaprojektowane i wykonane specjalnie na potrzeby tego przedsięwzięcia. Studio Loft Kolasiński zrealizowało autorskie projekty drzwi, świetlików, garderób, stołów oraz mebli kuchennych i łazienkowych. Wszystkie te elementy zostały starannie dopasowane do charakteru wnętrz, tworząc spójną i harmonijną całość.

Projektanci z Loft Kolasiński znani są z zamiłowania do klasycznych mebli i dodatków vintage. W apartamentach w Kołobrzegu nie mogło ich zabraknąć. Wykorzystane meble, lampy i akcesoria vintage zostały starannie odnowione, zachowując ich oryginalny charakter i unikalny styl. Dzięki temu wnętrza zyskały niepowtarzalny klimat, który przenosi nas w czasie, jednocześnie będąc w pełni funkcjonalnym i nowoczesnym miejscem do życia.

Sztuka i rzemiosło: współpraca z lokalnymi twórcami

Za wykonanie mebli odpowiedzialna była firma Woodmaker, znana z wysokiej jakości rzemiosła i dbałości o detale. Ich prace idealnie komponują się z loftowym stylem wnętrz, dodając im ciepła i przytulności. Stalową stolarkę, która stanowi jeden z wyróżników projektu, wykonała firma Metal Madness ze Szczecina. Ich precyzja i umiejętność pracy z metalem przyczyniły się do stworzenia unikalnych i trwałych elementów wykończeniowych.

Apartamenty gotowe na wynajem

Oba apartamenty zostały zaprojektowane z myślą o wygodzie i funkcjonalności. Nowoczesne rozwiązania, takie jak przemyślane układy pomieszczeń, ergonomiczne meble i funkcjonalne dodatki, sprawiają, że wynajem krótkoterminowy staje się prawdziwą przyjemnością. Każdy detal został dopracowany, aby zapewnić maksymalny komfort przyszłym gościom.

Apartamenty w Kołobrzegu cieszą się dużym zainteresowaniem turystów, co nie dziwi biorąc pod uwagę ich unikalny styl i wysoki standard wykończenia. Zdjęcia wnętrz autorstwa Joela Haucka doskonale oddają piękno i atmosferę tych przestrzeni, zachęcając do wynajmu i spędzenia niezapomnianego czasu nad Bałtykiem.

Podsumowanie: sukces dzięki pasji i profesjonalizmowi

Projekt dwóch apartamentów turystycznych w Kołobrzegu to doskonały przykład tego, jak pasja do designu i profesjonalizm mogą stworzyć wyjątkowe wnętrza. Studio Loft Kolasiński, dzięki swojej kreatywności i dbałości o detale, przekształciło zwykłe mieszkania w miejsca, które zachwycają i inspirują. Współpraca z lokalnymi rzemieślnikami i artystami tylko potwierdza, że najlepsze projekty powstają wtedy, gdy łączą się różnorodne talenty i umiejętności.

Autor
Od generalnego remontu po wielki sukces - jak dwa apartamenty turystyczne stały się perłą wnętrzarską nad Bałtykiem
Redakcja portalu
Redakcja portalu CzasNaWnętrze.pl to zespół pasjonatów designu i aranżacji wnętrz. Dzielimy się inspiracjami, poradami i najnowszymi trendami w urządzaniu przestrzeni....