W kuchni koncentruje się życie wszystkich domowników. Codzienne posiłki to jednak nie wszystko. Niejednokrotnie przecież to właśnie do kuchni w magiczny sposób ściągają wszyscy uczestnicy przyjęcia. Okazuje się, że to właśnie tutaj toczą się najciekawsze rozmowy, a goście bawią się najlepiej.

Kuchnia otwarta na dom

Od lat trend pozostaje niezmienny. Kuchnie otwierają się na dom, łączone z salonem czy jadalnią, przestają być pomieszczeniem skrzętnie skrywanym przed okiem obcych. Odwrotnie, same w sobie stają się przestrzenią reprezentacyjną. I dla wszystkich osób, które cenią sobie życie towarzyskie to świetna wiadomość!

Otwarta przestrzeń pozwala zaprosić większą ilość osób. Nie zamykamy gości w małych salonach i możemy poczuć więcej swobody. Przecież kluczem do świetnej zabawy jest niekrępująca atmosfera. Dodatkowo gospodarze, podając przekąski, czy napoje nie są zmuszeni do niezręcznego zostawienia przyjaciół i rodziny samym sobie.

Nieskazitelne meble kuchenne

Zgodnie z trendem otwarcia kuchni na dom i w odpowiedzi na nasze potrzeby towarzyskie Verle Küchen w ofercie posiada wiele modeli, które będą pasowały do aranżacji całego wnętrza. Bez względu na to, czy zdecydujemy się na wykończenia klasyczne, czy bardzo nowoczesne marka mebli produkowanych w Niemczech pozwala cieszyć najlepszym designem w naszym domu. Dodatkowo nowoczesne wykończenia, takie jak odporne na zarysowania laminaty pozwalają, by meble kuchenne wyglądały nieskazitelnie przez lata.

Oświetlenie w kuchni

W czasie przyjęcia towarzyskiego niebagatelną rolę odgrywa oświetlenie. I tu Verle Küchen ma wiele do zaproponowania - oświetlenie blatów roboczych subtelnie ukryte jest w górnej zabudowie. Umożliwia wygodne przygotowanie posiłków przed przybyciem zaproszonych i ciekawą prezentację przekąsek w trakcie party. Przecież bufet do samodzielnego serwowania dań to najbardziej wygodne rozwiązania. W tej roli niezastąpiona będzie kuchenna wyspa. Odpowiednio zaprojektowana może po prostu stać się centrum towarzyskiego spotkania.

Verle Küchen od lat ściśle współpracuje z marką Siemens. Dlatego wybierając jedną z kuchni tej marki mamy do dyspozycji całe portfolio nowoczesnego sprzętu kuchennego. Osoby często przyjmujące w swoich progach gości powinny pomyśleć o trochę większej lodówce i na pewno nie zapomnieć wydajnej zmywarce.

Jeszcze do niedawna pomysł na przyjęcie w kuchni mógł wydawać się zaskakujący. Dziś chyba już nikogo nie zdziwi zaproszenie na "kuchenne party". Wraz z modą na wspólne gotowanie kuchnia staje się prawdziwym sercem domu.

Więcej informacji na: www.verlekuchen.com