Czarny mat to intrygujący kolor - niby dobrze znany, a nieustająco elegancki i wyrazisty. Czerń pozbawiona połysku świetnie sprawdza się we wnętrzach - matowa zabudowa kuchenna, czarne płytki czy obicia mebli pasują do odważnych aranżacji. W takich przestrzeniach sprzęt AGD musi harmonijnie współgrać z całością.

Odważnie i elegancko

Tak prezentuje się ekspres Nivona CafeRomatica 820, który udowadnia, że klasyka się zawsze sprawdza. Jego matowa obudowa z chromowanym wykończeniem będzie świetnie współgrać zarówno z minimalistyczną, nowoczesną jak i loftową przestrzenią kuchenną.

W zestawieniu z tłem o zbliżonym odcieniu ekspres wtopi się w kuchenną aranżację i stworzy spójny obraz. Natomiast na tle jasnych ścian urządzenie będzie prezentowało się kontrastująco i efektownie.

Przyjemna alternatywa

Każda filiżanka kawy przygotowana w ekspresie będzie smakowała, jakby przygotował ją najlepszy barista na indywidualne zamówienie. Dzięki systemowi Aroma Balance z tych samych ziaren kawy uzyskamy aż trzy różne profile energetycznego naparu. Stały ze słodko-gorzkim twistem. Dynamiczny z owocową nutą o przyjemnym smaku. Intensywny z lekko wyczuwalna goryczką. Możesz eksperymentować, próbować i bawić się aromatem zapominając o kawowej monotonii.

Indywidualne preferencje

Zabawę smakiem możesz przerwać, wracając do swojej ulubionej kawy. Dla jednych będzie to wersja mocna i wyrazista, dla innych - lekka z wyczuwalną nutą słodyczy. Z opcją MOJA KAWA za naciśnięciem jednego przycisku zapewnisz sobie kofeinowy błogostan. Co więcej, urządzenie pozwala cieszyć się rytuałem przyrządzania kawy. Wyjątkowo cichy młynek sprawia, że oczekiwanie na pobudzające espresso to czysty relaks i chwila na zebranie myśli.

Niezmiennie doskonała

W cappuccino "jak od baristy" mleko musi delikatnie otulić kawę, co oznacza, że to ona musi najpierw znaleźć się w filiżance. To, co barista bez problemu przygotuje z wykorzystaniem portafiltru, dla automatycznego ekspresu stanowi techniczne wyzwanie. Jednak Nivona CafeRomatica 820 poradzi sobie z tym z łatwością. To Ty decydujesz, który składnik cappuccino trafi do filiżanki jako pierwszy. Onetouch Spumature DuoPlus zastosowany w urządzeniu tworzy gęstą, kremową piankę i umożliwia przygotowanie nawet dwóch kaw cappuccino lub latte za naciśnięciem jednego przycisku.

Ekspres posiada trzystopniowy wybór temperatury parzenia, pięciostopniowy wybór mocy aromatu oraz indywidualnie regulowany stopień mielenia ziaren. Do filiżanek trafi gorąca kawa, która zachwyci doskonałym smakiem i aromatem. Dwukolorowe podświetlanie filiżanki zapewnia dodatkowe wrażenia estetyczne podczas parzenia kawy.

Marka Nivona od piętnastu lat specjalizuje się tworzeniu nowoczesnych ekspresów automatycznych do użytku domowego. Model Nivona CafeRomatica 820 udowadnia, że ekspres może być stylowym uzupełnieniem nowoczesnej kuchni.

Masz ochotę na kawę?

Więcej informacji na: www.nivona.pl