Z myślą o zapewnieniu maksymalnej higieny stworzono bidety. Kiedyś uważane były za przełom. Obecnie zostały wyparte przez bardziej innowacyjne rozwiązania.  Zobacz, jak działa automatyczna deska myjąca.

deska sedesowa myjąca

Zaawansowana technologicznie konstrukcja z idealnie wyprofilowanym podgrzewanym siedziskiem zapewnia maksimum komfortu użytkowania. Płynna regulacja pozwala dopasować temperaturę do własnych preferencji – możesz ją ustawić między 30 a 40°C.

deska myjąca - dysza

Wbudowana dysza myjąca wysuwa się z tylnej części toalety, dając Ci szansę umycia się w kojąco ciepłej wodzie. Jej temperaturę możesz samodzielnie wyregulować i ustawić na taką jaką dokładnie lubisz.

deska myjąca - dysza

Możesz ustawić tryb mycia tak, by strumień ciepłej wody pulsował i poruszał się oscylacyjnie zapewniając idealny komfort oraz precyzję mycia.

deska myjąca - dysza

Mechanizm samoczyszczący sprawia, że dysze myjące oczyszczają się samoczynnie przed i po każdym użyciu – zawsze możesz liczyć na maksimum higieny podczas korzystania z USPA.

deska myjąca - panel sterowania

Wbudowana w deskę automatyczna suszarka pozwala cieszyć się komfortem przyjemnie ciepłego powietrza. Jego temperaturę możesz również wyregulować, dostosowując ją do własnych preferencji.

deska myjąca

Automatyczny mechanizm spowalniający zapewnia delikatne i ciche opadanie deski, zwiększając wygodę użytkowania.

Elektroniczne deski myjące to zaawansowany system, który zapewni Ci higienę oraz komfort podczas korzystania z toalety za każdym razem. Deska myjąca USPA dopasowuje się do Ciebie, sprawiając, że wizyta w toalecie staje się o wiele przyjemniejsza. Korzystając z niej, zawsze poczujesz się świeżo, a przede wszystkim - naprawdę czysto. Delikatny strumień ciepłej wody, która dodatkowo może pulsować lub oscylować przyjemnie oczyści Twoje ciało, a następnie usunie pozostałą wodę za pomocą prostego i równie komfortowego systemu suszenia - bez użycia rąk. Dodatkowo, możesz się cieszyć podgrzewanym siedziskiem, systemem oczyszczania powietrza i nowoczesnym, dotykowym pilotem zdalnego sterowania.

Deska myjąca marki USPA wniesie do Twojej toalety zupełnie nową jakość. Dzięki niej, nigdy nie doświadczysz żadnego dyskomfortu związanego z wizytą w WC i zatroszczysz się o perfekcyjną higienę dla siebie i swojej rodziny.

Więcej informacji na www.biobidet.pl i www.uspa.pl