Linia Arnika to prawdziwa perełka w kolekcji Deante. Minimalistyczna, urokliwa seria jest inspirowana filozofią hygge, czerpiącą z prostoty, komfortu i radości życia. Obła, delikatna stylistyka doskonale się w nią wpisuje, a mnogość wariantów wykończeniowych serii sprawia, że każda łazienka zyska coś z hygge!

W prostocie i przyjemności siła

Kluczem skandynawskiej filozofii hygge jest szeroko pojęta prostota, rozumiana jako minimalizm i umiejętność doceniania drobnych, nieskomplikowanych przyjemności. Nie dziwi więc, że ta filozofia przeniosła się na grunt wzornictwa, designu i urządzania wnętrz. Według najnowszych trendów wnętrza naszych domów są coraz bardziej przytulne, bezpieczne i maksymalnie dostosowane do naszych potrzeb.

Kolekcja Arnika, wykończenie Chrom. Deszczownia NAC 01QK

Arnika, czyli esencja hygge

Design armatury Arnika oparto o prostotę, minimalizm, ale także komfort - bo przecież to właśnie on jest kluczowy dla naszego zadowolenia. Pod tym względem szczególną uwagę przyciągają modele wannowy i natryskowy, bardzo spójne w swej formie. Tak zaprojektowane baterie dają większą wygodę użytkowania, ale przy tym utrzymują minimalistyczny charakter serii. Linię Arnika tworzą: trzy baterie umywalkowe, bidetowe, natryskowe, wannowy oraz deszczownia i prysznicowe zestawy podtynkowe.

Kolekcja Arnika, wykończenie Nero. Bateria wannowa BQA N10M. Komplet natryskowy podtynkowy NAC N9FP

Trzy niesamowite wykończenia

Niewątpliwą zaletą kolekcji jest dostępność trzech wariantów wykończenia. To między innymi klasyczny Chrom, bezpieczny, ale przy tym bezsprzecznie modny i ponadczasowy.

Kolekcja Arnika, wykończenie Chrom. Bateria wysoka BQA 021K. Komplet natryskowy podtynkowy NAC 09IP

Dla szukających w swojej łazience szlachetnej, delikatnej elegancji odpowiednim wyborem będzie wariant Nero, czyli głęboka matowa czerń.

Kolekcja Arnika, wykończenie Nero. Bateria umywalkowa podtynkowa BQA 054L. Deszczownia NAC N1QK

Najnowszy z wariantów to Titanium, czyli intrygujące, obłędne połączenie szarości, grafitu, czerni i delikatnego odcienia brązu. Ten wariant doskonale sprawdzi się w łazience, w której pierwsze skrzypce grają earth tones, czyli tzw. ziemiste barwy - brązy, beże czy szarości. Titanium bezbłędnie wkomponuje się nie tylko we wnętrze w stylu hygge, ale i w coraz bardziej ceniony i popularny styl loftowy.

Kolekcja Arnika, wykończenie Titanium. Bateria wysoka BQA D21K. Komplet natryskowy podtynkowy NAC D9QP

Wiesz już, który z tych kolorów najlepiej sprawdzi się w Twojej łazience?