Niezależnie od tego jaką powierzchnią domu dysponujesz wiadomym jest, że kominek powinien być w nią wkomponowany. To on daje przyjemne ciepło, które powoduje dobry nastrój i sprzyja odpoczynkowi. Dziś, o przytulną atmosferę w każdym wnętrzu zadbają urządzenia marki Kratki. Bo oferta polskiego producenta jest tak bogata, że każdy wielbiciel naturalnego blasku płomieni znajdzie coś dla siebie, dopasowując wybrany model produktu do swoich potrzeb i możliwości. Kominki tradycyjne, kominki z wkładem gazowym oraz wolnostojące piecyki gazowe - wybór jest naprawdę duży i sprawia, że urokliwe płomienie żywego ognia mogą nareszcie zagościć również w kameralnych wnętrzach mieszkań i domów. Sprawdź sam!

Kominek gazowy

Kominek gazowy to świetna alternatywa dla kominków tradycyjnych dedykowana tym, którzy pragną korzystać z blasku i ciepła ognia, ale nie chcą poświęcać czasu na jego obsługę. Marka Kratki zadbała o to, by wszystkie urządzenia z wkładem gazowym były łatwe w montażu, szybkie w obsłudze, bezpieczne dla użytkowników oraz wyróżniały się oryginalnym, nowoczesnym designem.

"Kominki z wkładem gazowym to urządzenia, które steruje się za pomocą włącznika. Nie ma potrzeby wcześniejszego rąbania drwa i przygotowywania paleniska. Horyzontalną wizją ognia można cieszyć się "tu i teraz". Warto również podkreślić to, że kominek gazowy nie wymaga podłączenia do przewodów kominowych. Dzięki temu te urządzenia grzewcze można zainstalować niemal w każdym miejscu naszego domu" - mówi Cezary Ziółek, dyrektor ds. marketingu w firmie Kratki.pl. Ponadczasowe wzornictwo to kolejna zaleta kominków z wkładem gazowym.

Seria Leo (dostępna w ofercie marki Kratki) powstała w myśl kultowej zasady "mniej znaczy więcej": dyskretna fasada oraz minimalna ilość elementów zewnętrznych sprawiają, że to ogień jest pierwszoplanowym bohaterem.

Kozy na gaz

Są pełne charakteru i ekspresji. Wyróżniają się nieoczywistym pięknem i nieszablonowym wzornictwem. Kozy na gaz to sprawdzony sposób na niepowtarzalną atmosferę w każdym wnętrzu. Nowoczesny design np. urządzeń z serii ENYO z portfolio marki Kratki łączy się z prostym i szybkim montażem, wygodą użytkowania oraz bezpieczeństwem.

W ofercie polskiego producenta znajdują się piece wolnostojące zarówno na gaz ziemny, jak i na gaz propan. Niezależnie od rodzaju paliwa, wszystkie urządzenia tego typu są całkowicie bezpieczne dla środowiska naturalnego.

Kozy na gaz (np. model AB S lub AB ENYO R) to harmonijne połączenie tego, co najlepsze w nowoczesnym designie z innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznym. Niepowtarzalne piece na gaz idealnie sprawdzą się idealnie zarówno we wnętrzach o małym metrażu, jak i w przestronnych pomieszczeniach, a żywy blask ognia w designerskiej kozie będzie motywem przewodnim całej aranżacji zdradzając swój mocny charakter.

Kominek z gotową zabudową

Jak to możliwe, że wystarczy zaledwie kilka godzin, by cieszyć się przyjemnym ciepłem rozchodzącym się po całym domu? Marka Kratki posiada w swojej ofercie wyjątkowe rozwiązanie kominek LEO HOME EASY BOX, który jest połączeniem nowoczesnego i ekologicznego wkładu gazowego Leo oraz gotowej zabudowy ze stali w kolorze głębokiej, pełnej elegancji czerni. Błyskawiczny montaż, brak konieczności podłączenia do instalacji kominowej oraz szybka i bezproblemowa obsługa urządzenia sprawiają, że gotowy kominek gazowy od marki Kratki to idealny duet nowoczesnego designu i perfekcyjnej funkcjonalności.

"Stworzyliśmy produkt idealny do szybkich i pięknych metamorfoz wnętrz. Niepowtarzalna wizja ognia zamknięta w oszczędnej zabudowie sprawdzi się w każdej aranżacji. Co równie ważne, by poczuć przytulny klimat wystarczy tylko jedno kliknięcie" - podkreśla Cezary Ziółek, dyrektor ds. marketingu w firmie Kratki.pl

Liczy się moc!

Zróżnicowana i bogata oferta urządzeń grzewczych tworzy niezwykle szeroki wachlarz możliwości aranżacyjnych, aczkolwiek może także utrudniać ostateczny wybór. Miłośnicy klasyki mogą postawić na tradycyjne kominki z systemem DGP (dystrybucją gorącego powietrza), który umożliwia efektywniejsze wykorzystanie ciepła na ogrzewanie domu.

Wkłady kominkowe powietrzne (np. modele Lucy Slim lub Zibi z nowoczesnym panoramicznym frontem z oferty Kratki.pl) mają niewielkie moce grzewcze specjalnie dostosowane do wnętrza. Ale polski producent zadbał także o tych, którzy w swoich wnętrzach, nawet tych niewielkich, chcą uzyskać "efekt wow".

Wolnostojące piece stalowe czyli charakterystyczne kozy dedykowane do domów np. model Thor 8 o geometrycznym kształcie prostopadłościanu czy łącząca tradycję z nowoczesnością koza K5 S z wnęką na drewno stworzą w każdym domu niepowtarzalny, pełen ciepła klimat. Dziś każdy właściciel wnętrza, nawet niewielkiego, może korzystać z blasku i ciepła żywego ognia!

Więcej informacji na: www.kratki.com