Jeżeli zastanawiasz się jak wykończyć wnętrze lub planujesz wiosenną metamorfozę salonu warto zapoznać się z nowym katalogiem ERKADO. Oprócz dobrze znanych oraz premierowych modeli drzwi producent poszerzył swoją ofertę wprowadzając do niej panele dekoracyjne. To przestrzenne wykończenie ścian, które w tym sezonie stało się alternatywą dla tradycyjnych tapet. Jest ono popularne nie tylko ze względów estetycznych i dekoracyjnych, ale również przez łatwość i szybkość montażu. Bez wątpienia jest to ich wielka zaleta, która umożliwi stylową aranżację przestrzeni. Panele można montować na kilka sposobów: listwę dekoracyjną przykręcamy do ściany za pośrednictwem samej listwy montażowej lub przy wykorzystaniu adapterów.

Panele dostępne są w okleinach Premium i ST CPL. Możliwość zestawienia ich w dowolnej kombinacji stwarza szerokie pole aranżacyjne. Świetnie sprawdzą się także w przestrzeniach biurowych, recepcjach i salach konferencyjnych. Dzięki ich zastosowaniu można podkreślić daną przestrzeń, jednocześnie nadając jej przytulnego i domowego klimatu.

Jak osiągnąć spójność kolorystyczną wnętrza?

Jeśli jesteś na etapie urządzania swojego wymarzonego domu i chcesz osiągnąć spójność kolorystyczną oraz aranżacyjną warto pomyśleć o właściwym doborze drzwi. ERKADO przedstawia nową linię drzwi z intarsjami. To wstawki umieszczone po obydwu stronach skrzydła idealnie zlicowane z jego powierzchnią. Występują w trzech wariantach kolorystycznych: dąb, stal szczotkowana i czerń. Różne ułożenie intarsji tworzy wyjątkowe modele, które mogą wpłynąć na poprawę proporcji wnętrza.

Wnętrze, w którym można odpocząć

Jeśli podążasz za panującymi trendami wnętrzarskimi, a przy tym lubisz ciepłe i domowe wnętrza warto zastanowić się nad aranżacją w stylu inspirowanym naturą. Coraz więcej osób zaprasza naturę do wnętrz wykorzystując materiały w kolorze drewna, które dalekie są od zimnych loftów. Takie przestrzenie sprzyjają odpoczynkowi tworząc ciepłe i domowe zacisze.

Interesującą propozycją ERKADO jest możliwość zestawienia paneli, drzwi, ościeżnic i listew przypodłogowych tego producenta co pozwoli na zachowanie spójności kolorystycznej. Dla zwolenników odważnych rozwiązań aranżacyjnych proponujemy drzwi w kolorze czarny STC PL. To nowy dekor, z powłoką AntiFinger, której główną zaletą jest powierzchnia ograniczająca zabrudzenia i odciski palców.

Drzwi nie tylko dzielą powierzchnię, zapewniając ciszę i bezpieczeństwo. To ważny i mocno wyeksponowany element dekoracyjny, o którym należy pomyśleć wcześniej, tak aby stworzyć spójną przestrzeń sprzyjającą odpoczynkowi po intensywnym dniu.

Więcej informacji na: www.erkado.pl