Serce salonu, wisienka na torcie, zwieńczenie każdej stylowej aranżacji i najcieplejsze miejsce domowego ogniska - czy nie brzmi to dumnie? Bohater dzisiejszej opowieści może być tylko jeden. Panie i Panowie, czapki (i poduszki) z głów! Przed Wami elegancki, szykowny i jakże wygodny NAROŻNIK we własnej osobie!  3...2...1… Komu już za moment odmienimy wnętrze?

Zaraz, zaraz… Ale że jak? Narożnik do tak małego salonu? Nie ma mowy! I nagle piękny hollywoodzki sen o wspaniałym meblu, który jakby nie patrzeć zajmuje jakieś 70% twojego pokoju, znika niczym wielka bańka mydlana zbyt wysoko unosząca się na wietrze. Spokojnie, wracamy na ziemię i stąpając po niej dumnie, powiemy głośno i wyraźnie - wystarczy tylko chcieć, a każde marzenie da się spełnić. Postaw na narożniki mniejszego kalibru od ELTAP, które niczym nie odstają od swoich nieco większych i starszych kolegów.

Wygoda niejedno ma imię - Lorelle i Bonett

Jeśli ta wizja nadal brzmi dla Ciebie jak sen, to z pewnością warto jest się z niego obudzić… i to czym prędzej! Przestań marzyć, zacznij działać i postaw na kompaktowe, stylowe i bardzo wygodne meble od ELTAP. Do ich reprezentantów z pewnością możemy zaliczyć narożnik Lorelle i Bonett.

Oba modele reprezentują ciekawy zarys klasycznej bryły z nowoczesnym wykończeniem poszczególnych elementów. Ze względu na swoje gabaryty z pewnością nadadzą się do mieszkania każdego metrażu. W przypadku Lorelle i Bonett maksymalna wygoda zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy jest po prostu zagwarantowana. Dzięki automatycznemu i intuicyjnemu mechanizmowi rozkładania narożników, w kilka chwil przekształcają się one w wygodną przestrzeń do spania. Dbasz o porządek i cenisz wolne miejsce? Pojemny schowek na pościel, w który wyposażone są kanapy z pewnością będzie dużym ułatwieniem w codziennych porządkach.

Kompletnie kompletny i w zupełności! - zestaw Lazaro

Niby już wszystko wiesz, a nadal Ci czegoś brakuje? Co powiesz na zamkniętą kompozycję? Postaw na zachwycający zestaw Lazaro, na który składa się sofa, fotel i puf. Bez wyrzutów sumienia możemy nazwać to prawdziwą kwintesencją dobrego stylu i smaku. Zestaw Lazaro to wielofunkcyjne meble najwyższej jakości, które posłużą Ci przez długie lata. Z racji, że jest to kompozycja kompletna to nikogo pewnie nie zdziwi fakt, że kanapa wyposażona jest w funkcję spania i schowek na pościel, prawda?... No cóż, tak właśnie myśleliśmy.

Czy czegoś tu jeszcze brakuje? Z pewnością nie, bo tak wygląda zestaw doskonały.

Jednak uwaga! Taka wygoda może uzależnić. Kto się więc odważy?

Serce salonu, wisienka na torcie, zwieńczenie każdej stylowej aranżacji - to wszystko masz na wyciągnięcie ręki również TY. Mały salon to nie przeszkoda, a furtka do wielu nowych możliwości. Niby mała rzecz, a jak cieszy! Otwórz się na innowacyjne rozwiązania i wykorzystaj je na maksa!

Więcej informacji na: www.eltap.pl/oferta