Zima odruchowo każe nam szukać źródeł przyjemnego ciepła. W XXI wieku nie trudno odnaleźć urządzenie grzewcze, ale warto zwrócić uwagę na dodatkowe korzyści. Piękny wygląd, funkcjonalne możliwości aranżacji, wspomagające funkcje.

Klasyczny grzejnik Charleston

Już ponad 90 lat minęło odkąd Zehnder wprowadził na rynek pierwszy stalowy grzejnik żeberkowy. Model Charleston cieszy się niezmiennie ogromną popularnością, dlatego w produkcji jest również dzisiaj. Co czyni klasyczny grzejnik tak wyjątkowym? Dostępny jest w szerokiej palecie rozmiarów, kolorów i kształtach specjalnych, a więc wykonanie łukowe, kątowe, na efektownych nóżkach, czy smukła sylwetka w wersji Turned z obrotem o 90°, a także opcja w 100% elektryczna ze sterownikiem czasowym.

Grzejnik Zehnder Zenia - idealny do suszenia ręczników

Z kolei ultranowoczesnym przykładem źródła ciepła, bo to nie jest już typowy grzejnik, jest Zehnder Zenia. To całkowicie nowe, rewolucyjne urządzenie grzewcze - jednocześnie podgrzewacz i suszarka do ręczników, grzejnik, jak również wydajny termowentylator. By ręcznik stał się ciepły, a rozwój bakterii na nim zredukowany wystarczy jedno naciśnięcie przycisku. A wszystko to otoczone elegancką, szklaną powierzchnią w kolorze gustownej bieli lub czerni.

Nowy design 

Grzejnik może być również atrakcyjną ozdobą dla każdego pomieszczenia. Zehnder Splash imituje  taflę wody, do której wpadła pojedyncza kropla. Z kolei Zehnder Archibald z pewnością skojarzy się z klasycznymi… wieszakami ubraniowymi i to ustawionymi na sobie.

A może bardziej do gustu przypadnie tzw. ściana grzewcza? Zehnder Roda, dzięki panelowej budowie, charakteryzuje nowoczesny, niezmiernie elegancki wygląd. Znakomicie dopasuje się zarówno do przedpokoju, kuchni, jak i łazienki. Nie zajmuje wiele miejsca, a można go wyposażyć w przydatne haczyki i uchwyt na ręczniki.

Śmiało można puścić wodze wyobraźni, bo możliwości jest znacznie więcej, jak choćby grzejnik w formie ścianki działowej, półka do przedpokoju czy wbudowany w podłogę. A więc wyposażmy się w model, który odpowiada naszemu gustowi i… trzymajmy się ciepło!

Więcej informacji na: www.zehnder.pl