Do szerokiej oferty podłóg Barlinek wprowadza sześć nowości o szerokości 110 mm i długości 660 mm, które można układać we wzór jodły klasycznej.

Obecnie w ofercie, największy światowy producent podłóg drewnianych posiada już sześć dekorów, które można układać we wzór jodły klasycznej. Mają one wymiar 130 mm szerokości i 725 mm długości. Teraz wprowadza nieco mniejsze deski, który tworzą wzór, który wraca do łask i jest zwieńczeniem każdego wnętrza. Podłoga ułożona we wzór jodły klasycznej jest modna, ale jednocześnie ponadczasowa i wyjątkowa.

Wszystkie podłogi Barlinka, które można układać we wzór jodły klasycznej znajdują się w ofercie katalogowej i należą do serii Pure Classico Line. Jest to linia podłóg dla osób ceniących tradycję, a jednocześnie stawiających na nowoczesnych design.

Dzięki specjalnemu czołowemu zamkowi podłogę można montować we wzór jodły klasycznej bez konieczności używania prawej i lewej klepki, dzięki czemu ponosimy mniejsze koszty podłogi, ponieważ nie musimy już liczyć ile zużyjemy lewych, a ile prawych klepek.

Drewniane podłogi to idealne rozwiązanie dla dzieci i osób starszych ponieważ nie alergizują oraz nie elektryzują się, przez co nie przyciągają kurzu. Drewno nieustannie "oddycha" przez co reguluje mikroklimat we wnętrzu, czyli pochłania nadmiar wilgoci i oddaje, gdy powietrze staje się zbyt suche.

Deska Barlinecka ze względu na trójwarstwową konstrukcje idealnie nadaje się na ogrzewanie podłogowe, zarówno wodne jak i elektryczne.

Nowa szerokość jodły klasycznej od firmy Barlinek wprowadzona została w sześciu rodzajach, których charakterystyka znajduje się poniżej.

Dąb Cappuccino Jodła Klasyczna 110

Dąb Cappucino Jodła Klasyczna 110 - 1-lamelowa podłoga dębowa o delikatnym, kremowo-białym barwieniu. Deski uszlachetnione szczotkowaniem i zabezpieczone lakierem matowym. Dostępna również w szerokości 130.

Dąb Ramsey Jodła Klasyczna 110

Dąb Ramsey Jodła Klasyczna 110 - 1-lamelowa podłoga dębowa w kolorze przypominającym surowe drewno, który został uzyskany dzięki zastosowaniu unikalnego barwienia. Subtelności podłodze nadała czterostronna mikrofaza, a rysunek słojów uwydatniony został poprzez szczotkowanie. Wykończona olejem naturalnym.

Dąb Bright Jodła Klasyczna 110

Dąb Bright Jodła Klasyczna 110 - podłoga dębowa wykończona olejem naturalnym, co sprawia, że jest jeszcze bardziej przyjemna i ciepła w dotyku.

Dąb Caramel Jodła Klasyczna 110

Dąb Caramel Jodła Klasyczna 110 - podłoga dębowa szczotkowana, z zaznaczonymi fazą krawędziami, co potęguje wrażenie szlachetnej, tradycyjnej podłóg. Jako wykończenie zastosowano lakier matowy. Dostępna również w szerokości 130.

Dąb Serene Jodła Klasyczna 110

Dąb Serene Jodła Klasyczna 110 - 1-lamelowa podłoga dębowa w odcieniu delikatnego popielu, z widocznymi cechami drewna. Czterostronna mikrofaza nadaje podłodze smukłości. Szczotkowana, wykończona lakierem matowym.

Dąb Mainland Jodła Klasyczna 110

Dąb Mainland Jodła Klasyczna 110 - 1-lamelowa podłoga dębowa w ciemno-miodowym odcieniu. Deski uszlachetnione szczotkowaniem i zabezpieczone lakierem matowym

Więcej informacji na: www.barlinek.com.pl