74-metrowe mieszkanie w sPlace Park zostało zaprojektowane w minimalistycznym, nieco ascetycznym stylu. Harmonijne wnętrza dopasowano do potrzeb i oczekiwań młodych miłośników podróży. Zaaranżowano je tak, by ponadczasowej prostocie towarzyszył przytulny klimat.

Przez przedpokój do...

Wizytówkę mieszkania stanowi korytarz - utrzymany w stylistyce, będącej połączeniem klasycznej bieli z drewnem i czarnym dodatkiem w postaci nowoczesnego stolika. Minimalistyczne lustro zostało nonszalancko oparte o ścianę. Wzrok przyciąga grafika, przełamująca panującą tu prostotę i nadająca wnętrzu unikatowy charakter.

Mieszkanie na Żoliborzu, mat. MADAMA
Ramki na zdjęcia z kolekcji Manhattan
Nasza propozycja
Ramki na zdjęcia z kolekcji Manhattan
149 zł
Lampa HK Lounge
Nasza propozycja
Lampa HK Lounge
1095 zł
Stolik kawowy czarny ze szklanym blatem Cupid Glass 82,5x35 cm
Nasza propozycja
Stolik kawowy czarny ze szklanym blatem Cupid Glass 82,5x35 cm
799 zł

Wnętrze dobrze zbalansowane

Lokatorzy zdecydowali się na nowoczesne połączenie kuchni z pokojem dziennym. Otwarcie wnętrza oraz zastosowanie bieli optycznie powiększyło przestrzeń. Co więcej, monochromatyczna zabudowa kuchenna w duecie z marmurem na ścianie nadaje pomieszczeniu klasy. Naturalny kamień wpisuje się w trend biophilic design, tak samo jak drewniana podłoga.

Kuchnia, mat. MADAMA
Okrągły wazon szklany
Nasza propozycja
Okrągły wazon szklany
79 zł

Z kolei stół w towarzystwie krzeseł Whisbone Carla Hansena, przytula się do obu stref i pełni podwójną funkcję - jest miejscem spożywania posiłków oraz wygodnym aneksem jadalnym w salonie do przyjmowania gości. Nad nim umieszczono dwie lampy Louis Poulsen - będące subtelną ozdobą tej strefy.

W przestrzeni dziennej pierwsze skrzypce gra duży, jasnoszary narożnik, nad którym ulokowano industrialny kinkiet Flos. Naprzeciwko - szafka pod TV z serii String w stylu vintage. Dopełnieniem całości są dekoracyjne grafiki stanowią mocny akcent, przykuwający wzrok.

Minimalistyczna sypialnia

Sypialnia stanowi kontynuację minimalistycznego projektu - królują tu proste formy, biele i szarości. Główną rolę odgrywa nowoczesne oświetlenie Ultralight, ulokowane nad łóżkiem. Niewielkie, czarne stoliki nocne stanowią doskonałe miejsce na ulubione lektury domowników. Garderoba znajduje się za przeszklonymi drzwiami idealnie współgrającymi z industrialnymi elementami aranżacji wnętrza.

Łazienka - nowoczesna klasyka

W łazience również zdecydowano się na klasyczną biel z czarnymi dodatkami. Aby dodać jej charakteru, zestawiono ją jednak z powierzchnią imitującą beton - na ścianie oraz podłodze. To połączenie klasyki i nowoczesności tworzy luksusowy klimat. Co więcej, lokatorzy mogą cieszyć się zarówno wanną, jak i prysznicem.

Łazienka, mat. MADAMA
Lustro ścienne Hub
Nasza propozycja
Lustro ścienne Hub
850 zł
Umywalka podwieszana
Nasza propozycja
Umywalka podwieszana
1409 zł

Pokój dziecięcy z tapetą w koty

Pokój dziecięcy stanowi hołd dla... kotów. Tu również króluje ponadczasowa biel, ale w towarzystwie drewnianych dodatków. Łóżko, podłoga i stylowe skrzynki na zabawki przełamują monochromatyczne wnętrze. Jednakże pierwsze skrzypce grają w nim ściany ozdobione tapetą w koty. Czarno-białe rysunki ocieplają pomieszczenie i wprowadzają do świata dziecięcej wyobraźni.

Pokój dziecka, mat. MADAMA
Lampa biurkowa Forsa
Nasza propozycja
Lampa biurkowa Forsa
60 zł
Włoskie krzesło Diamante
Nasza propozycja
Włoskie krzesło Diamante
499 zł