Komfort, elegancja i nieszablonowe kolory na ścianach to wspólny mianownik stylów w jakim mieszkanie zostało urządzone. Trudno się zdecydować, która część wnętrza najbardziej pobudza zmysły. Już na samym wejściu można się zatrzymać na dłużej i podziwiać niebieski hol z akcentami złota i elegancką, minimalistyczną konsolą, nad którą zawisło lustro w artystycznej ramie.

Meble w duchu retro

Na prawo przez szerokie, otwarte wejście widzimy dużą i spójną z całym wnętrzem część dzienną. Wyjątkowe tło dla mebli z lat 60. tworzy minimalistyczna kuchnia i białe ściany ze sztukaterią.

Meble w salonie to perełki ze sklepów z retro meblami i targów staroci. Piękna komoda w stylu mid-century modern, fotel niczym ze starej kawiarenki czy lampka nocna z witrażem w towarzystwie galerii zdjęć domowników. Wyjątkowy stolik kawowy to również zdobycz z lat 60 osadzony w stylu art deco.

Kuchnia w paryskim stylu - biel i wysoka zabudowa

Kuchnię od salonu oddziela stół z tapicerowanymi krzesłami w tkaninie velvet. Kuchnia to zabudowa w duchu nowoczesności z eleganckimi detalami jak złote uchwyty, bateria i piękny kamienny blat, który idealnie współgra z czystą ścianą pokrytą tynkiem dekoracyjnym - takie połączenie materiałów daje wyjątkowy efekt pewnej abstrakcji i surowego klimatu.

Niezwykłą zabudowę kuchenną wykonała Pracownia Stolarska Deer Wood.

Soczysty kolor z korytarza powtórzył się również na frontach niskiej zabudowy w kuchni. Połączenie złotych detali, granatu i szlachetnego kamienia dodaje kuchni lekkości i wprowadza nas w klimat współczesnych paryskich wnętrz z charakterem.

Wysoka zabudowa kuchenna to biel i funkcjonalność - pozwoliło to na maksymalne wykorzystanie ściany i zwiększenie miejsca do przechowywania, dzięki temu architekci mogli stworzyć miejsce nad blatem roboczym na dekoracyjną ścianę pokrytą dekoracyjnym tynkiem.

Niewielka łazienka z tapetą w flamingi

Kiedy już wydaje nam się, że nic nas nie może zaskoczyć wystarczy, że wrócimy do klimatycznego korytarza i odnajdziemy drzwi ukryte w niebieskiej ścianie. Za drzwiami zdobionymi sztukaterią otwiera nam się niewielka, ale wyjątkowa przestrzeń.

Mała łazienka w której od pierwszego uchylenia drzwi wita nas piękna tapeta w złote flamingi. To artystyczny akcent, który idealnie wpisał się w złote detale w mieszkaniu i retro klimat.

W towarzystwie dostojnych ptaków na ścianie świetnie odnalazł się gres w marmurowym dekorze, lustro w złotej ramie i elegancki złoty przycisk WC. Tu wszystko jest tak bardzo różne, a jednocześnie idealnie ze sobą współgra, tworząc wyjątkową atmosferę artystycznej podróży.