Historia i nowoczesność w jednym

Mieszkanie na Kazimierzu było kiedyś typowym krakowskim lokum, które z biegiem lat straciło swój blask. Jednak dzięki zaangażowaniu studia Loft Kolasiński, przeszło metamorfozę, stając się miejscem, które przyciąga wzrok i serce każdego, kto je odwiedza. Generalny remont, nowy plan przestrzenny i renowacja podłóg sprawiły, że wnętrze nabrało nowego życia.

Meble z duszą

To, co wyróżnia ten apartament, to przede wszystkim meble i dodatki. Wnętrze zostało wyposażone w unikalne przedmioty zaprojektowane przez studio Loft Kolasiński. Karnisze, garderoba, szafa, łóżko, stoliki nocne oraz meble kuchenne i łazienkowe - wszystko zostało stworzone z myślą o tym miejscu. Ale to nie wszystko.

W apartamencie znalazły się również klasyczne meble, lampy i akcesoria, które są dziełami takich mistrzów jak Johannes Andersen, Hans Olsen, Preben Dahl, Jean Prouve czy Karel Volf. Każdy z tych przedmiotów ma swoją historię, która teraz splata się z historią tego mieszkania.

Sztuka na ścianach

Nie można nie zwrócić uwagi na prace malarki Ani Luk, które zdobią ściany apartamentu. Jej obrazy dodają wnętrzu głębi i charakteru, sprawiając, że miejsce to staje się jeszcze bardziej wyjątkowe.

Kazimierz - serce Krakowa

Lokalizacja apartamentu jest nieprzypadkowa. Kazimierz to jedna z najbardziej klimatycznych dzielnic Krakowa, która przyciąga turystów z całego świata. Dzięki temu, że mieszkanie jest przeznaczone na wynajem krótkoterminowy, każdy może poczuć magię tego miejsca, choćby na chwilę.

Apartament na Kazimierzu to nie tylko miejsce do spania dla turystów. To przestrzeń, która łączy w sobie historię z nowoczesnością, tradycję z innowacją. Dzięki zaangażowaniu studia Loft Kolasiński, stało się ono prawdziwym dziełem sztuki, które warto odwiedzić podczas pobytu w Krakowie.