Biuro z widokiem na Forum Romanum

W samym centrum wiecznego miasta znajduje się biuro nadzorcze, którego wnętrza wypełnia dębowy parkiet Medoc Firenze 1436 z kolekcji Natural Genius od Listone Giordano, a z okien rozpościera się wyjątkowy widok na Forum Romanum.

Kampus w San Francisco, USA

Ten zaawansowany technicznie projekt kampusu autorstwa Gensler San Francosco zachwyca swoją wyjątkowością. Jego przełomowa wizja wyłoniła się ze zrozumienia potrzeb ludzi i społeczności przebywających tutaj na co dzień. Drewniane podłogi przesuwne Slide z kolekcji Natural Genius od Listone Giordano, wykorzystane w tej realizacji podnoszą, codzienną jakość przestrzeni roboczej.

"Aktywne" biuro w Toronto

Ekluzywne deski parkietowe Cabreuva KM 31 od Listone Giordano zostały wykorzystane w nowoczesnej przestrzeni biurowej w Toronto, zaprojektowanej przez KPMB.

Konepcja tego biura została oparta na motywie "aktywności" - od salonów wypełnionych drewnem po biurka przymocowane do bieżni do ćwiczeń. Wyjątkowa tonacja podłogi Listone Giordano idealnie sprawdza się w tak nowoczesnej przestrzeni i wnosi do wnętrza powiew natury.