Jak z kuchni stworzyć przyjazną i ciekawie zaprojektowaną przestrzeń, w której przygotowywanie posiłków jest łatwe i przyjemne? Okazuje się, że wybór odpowiednich urządzeń AGD ma tu ogromne znaczenie. Funkcjonalność, komfort i intuicyjność sprzyjają naszej wygodzie i pozwalają odkrywać nowe smaki. Takie są właśnie urządzenia szwedzkiej firmy Electrolux. Ich prosty, nowoczesny design i intuicyjność w obsłudze sprawiają, że nawet codzienne gotowanie obiadów może się stać czystą przyjemnością.

Zmywarka - wybór i jej rola

Zmywarki. Ich rola wydaje się oczywista. Wszystko czego od nich wymagamy, to staranne i oszczędne mycie naczyń. Ale są też takie, które oferują więcej, jak zmywarki Electrolux. Podnoszony dolny kosz, dodatkowa szuflada na nawet duże i nieporęczne przybory kuchenne, czy w końcu intuicyjne sterowanie QuickSelect, dzięki któremu to Ty wybierasz ile czasu możesz przeznaczyć na zmywanie, a urządzenie samo wybiera optymalne parametry. Tak, przy wyborze zmywarki możemy wymagać więcej!

Jaką wybrać płytę indukcyjną?

Najnowsze technologie wciąż nas zaskakują, a zastosowane w urządzeniach kuchennych służą naszej wygodzie i pomagają osiągać wyjątkowe rezultaty w gotowaniu. Dzięki intuicyjnym i zaawansowanym płytom indukcyjnym Electrolux można gotować, smażyć i dusić z rezultatem godnym najlepszych restauracji.

Płyta SenseBoil kontroluje temperaturę i nie pozwala na wykipienie wrzącej wody, SenseFry zapewnia równomierne usmażenie dań, a SensePro to pierwsza na świecie płyta z bezprzewodową termosondą, która informuje o temperaturze wewnątrz potrawy z dokładnością do jednego stopnia.

Piekarnik parowy i z funkcją termoobiegu

Wybierając piekarnik warto wziąć pod uwagę kilka czynników. Korzystanie z nich powinno być wygodne, proste i intuicyjne tak, aby gotowanie dawało więcej przyjemności i oszczędność czasu. Zastosowane w piekarnikach parowych Electrolux innowacyjne technologie dają swobodę wyboru - można piec z użyciem termoobiegu lub korzystać z funkcji pary, dzięki której pieczone potrawy są chrupkie na zewnątrz, soczyste wewnątrz i zachowują więcej wartości odżywczych.

Wybieramy okap kuchenny

Teraz wybór okapu to nie tylko wybór koloru i stylu. Warto staranniej przejrzeć się ich funkcjom. Okap Electrolux z funkcją Hop2Hood, to okap inteligentny. Bezprzewodowo łączy się z płytą indukcyjną, zapewniając najlepszą ekstrakcję na podstawie wyboru mocy na płycie grzejnej.

Ideał w kuchni, czyli sprzęty, który spełniają nasze oczekiwania funkcjonalne i estetyczne, a przy tym są intuicyjne w obsłudze. Zero kompromisów. Dlatego ciekawą propozycją jest linia Matt Black od szwedzkiej firmy Electrolux. Matowa czerń sprzętów stworzy nowoczesną całość z teraz tak modnymi, naturalnymi elementami jak drewno i kamień.

Więcej informacji na: www.electrolux.pl