Mosiądz to materiał ponadczasowy, który sprawdzi się w niemalże każdym stylu wnętrza. W zależności od preferowanego efektu możemy użyć go w sposób bardziej bądź mniej dekoracyjny, na przykład w postaci wyjątkowych mosiężnych uchwytów meblowych lub dekoracji ściennych, które zostaną z nami na lata, pomimo zmieniających się trendów.

Mosiężne uchwyty meblowe doskonale odnajdą się w kuchni, gdzie spełniając swoją funkcję będą dodatkowo zdobić fronty szafek kuchennych, wzmacniając ich charakter. W pomieszczeniach kuchennych, dzięki swoim cechom charakterystycznym, będą z biegiem czasu starzeć się z wdziękiem, co raz bardziej nosząc znamiona prawdziwego domu.

Uchwyty mosiężne Bee | OrganicCollection. Projekt: Will Be Studio

Mosiężne uchwyty meblowe wspaniale zagrają również w salonie, jadalni czy holu, tam, gdzie akcent dekoracyjny jest najbardziej pożądany. Mosiądz odnajdzie się tu zarówno w połączeniu z modnym obecnie rattanem, lastryko, jasnym oraz ciemnym drewnem, tak samo dobrze z materiałem naturalnym jak i płytą MDF.

Uchwyty mosiężne Moon XL/ArtCollection. Projekt: Will Be Studio

Z pozoru mocno dekoracyjny uchwyt może świetnie sprawdzić się na minimalistycznych, nowoczesnych frontach, które mają szansę nabrać zupełnie nowego blasku, a przy okazji ułatwią korzystanie z szaf.

Uchwyt mosiężny She/ArtCollection. Wnętrze: Kamila Jakubowska-Szmyd/Mila Look

W ofercie PAP DECO znajdziemy trzy kolekcje uchwytów meblowych: ModernCollection, czerpiącą inspirację z geometrii i nowoczesności; ArtCollection, gdzie sztuka rzeźbiarska przenika się z wysublimowaną abstrakcją oraz OrganicCollection, inspirowaną naturą.

Uchwyty mosiężne Ring/ArtCollection. Projekt: Will Be Studio

Wyjątkowym akcentem z mosiądzu mogą być również mosiężne dekoracje ścienne 3D, które dzięki odpowiedniemu zabezpieczeniu z powodzeniem mogą zostać zastosowane, nie tylko do salonów czy sypialni, ale również do wnętrz o podwyższonej wilgotności takich jak chociażby łazienki.

Mosiężne dekoracje ścienne w kształcie trójkątów Tri/WallDecorations. Projekt: Art. Up’ Interiors

Wszystkie uchwyty oraz dekoracje ścienne od PAP DECO mogą być wykonane w wybarwieniach: mosiądz naturalny, mosiądz polerowany (błyszczący), klasyczna patyna, nikiel (srebrny), miedź, gunmetal, perła oraz 24K złoto, co znacząco ułatwia dopasowanie do kolorystyki wiodącej we wnętrzu.

Mosiężne dekoracje ścienne z motywem liścia Łopianu Mari/WallDecorations

PAP DECO to polska marka, z ponad 28-letnim doświadczeniem w metaloplastyce, a większość mosiężnych uchwytów i dekoracji ściennych od PAP DECO wykonywanych jest ręcznie za pomocą tradycyjnej technologii odlewniczej, co czyni elementy unikatowymi, małymi dziełami sztuki, których można doświadczać każdego dnia.

Więcej informacji na:: www.mosiezneuchwyty.pl oraz www.papdeco.com