Z czym kojarzy Ci się czysty dom? Z błyszczącymi powierzchniami? A może z czystym powietrzem pozbawionym kurzu, smogu i alergenów? Idealnie jeżeli posiadane przez nas urządzenia są w stanie zagwarantować utrzymanie w czystości zarówno podłóg, dywanów i tapicerowanych mebli, jak i zadbać o jakość powietrza, którym oddychamy we wnętrzach. Skuteczne oczyszczacze powietrza i wysoce wydajne odkurzacze handstick posiada w swojej ofercie marka Samsung.

Coraz większą wagę przykładamy do zdrowego stylu życia. Dbamy o to co jemy i staramy się włączać do codziennej rutyny aktywność fizyczną. Nie pozostajemy też obojętni na zmiany, jakie zachodzą w powietrzu ze względu na coraz wyższe stężenie smogu.

Szkodliwych cząsteczek zanieczyszczeń powinniśmy się obawiać nie tylko na zewnątrz, ale przede wszystkim w naszych własnych domach. To tu spędzamy najwięcej czasu, odpoczywając i śpiąc. Coraz więcej z nas także pracuje z domu.

Oczyszczacz powietrza Samsung AX60R5080WD

Przebywanie w pomieszczeniach, w których jakość powietrza zdominowana przez obecność kurzu, smogu, pyłów, gazów i alergenów negatywnie wpływa na nasze zdrowie i spokojny sen. Jak temu zaradzić? Wybierając oczyszczacz powietrza firmy Samsung, który wyłapuje z powietrza aż do 99,97%* szkodliwych cząsteczek.

Inny wymiar zdrowego powietrza

Oczyszczacz powietrza to urządzenie całoroczne, które wyłapie z powietrza cząsteczki smogu, kurzu, sierść zwierząt czy alergeny, które dokuczają nam szczególnie w okresie wiosenno-letnim.

Oczyszczacz powietrza Samsung AX47R9080SS

Urządzenie wyposażone jest w trzy filtry: wstępny, który zatrzymuje m.in. kurz i sierść, filtr węglowy eliminujący niebezpieczne gazy i zapachy oraz filtr HEPA 13 walczący z alergenami, bakteriami i roztoczami oraz wyłapujący cząsteczki PM1,0, PM2,5 i PM10 wchodzące w skład smogu.

Oczyszczacz powietrza Samsung AX60R5080WD

Działanie oczyszczacza sprawia, że powietrze we wnętrzu staje się lżejsze, a my lepiej śpimy. W spokojnym śnie pomaga także fakt, że oczyszczacze powietrza Samsung są niezwykle ciche. Pracują na poziomie 45 dB, a w trybie nocnym na poziomie nawet 20 dB**

Oczyszczacz powietrza Samsung AX47R9080SS

Czystość bez kompromisów

Pracę oczyszczacza wspomogą inne urządzenia marki Samsung, które zadbają o czystość w każdym pomieszczeniu. Najnowszy odkurzacz bezprzewodowy POWERStick Jet™ pomoże uporać się z zanieczyszczeniami na wszystkich powierzchniach: dywanach, parkietach, czy meblach. Jego wysoka wydajność możliwa jest dzięki technologii Jet Cyclone, która optymalizuje przepływ powietrza oraz silnikowi Digital Inverter o mocy do 550 W***.

Odkurzacz bezprzewodowy POWERstick JET™

Oczyszczacz powietrza to urządzenie z którego warto korzystać cały rok. Jego działanie pozytywnie wpływa na sen, przynosi ulgę w alergii i oczyszcza powietrze ze szkodliwych cząsteczek. Dodatkowo codzienne porządki bezprzewodowym odkurzaczem pionowym Samsung POWERstick Jet™ będą łatwe i przyjemne, a szereg przydatnych funkcji urządzenia pomoże utrzymać nasz dom w czystości przez cały rok.

Odkurzacz bezprzewodowy POWERstick JET™

*     Na podstawie badań cząsteczek pyłu o wielkości 0,26µm w Narodowym Instytucie Testów w Korei.
**   Dane dla modelu AX34R3020WW, dane dla wszystkich modeli na www.tlendobry.pl
*** Na podstawie testów wewnętrznych (zgodnie z normą IEC60335-1, Cl.10.)

Więcej informacji na: www.samsung.com